اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

45فقره سرقت ازاماکن خصوصی درشاهرود

45فقره سرقت ازاماکن خصوصی درشاهرود

فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری دو سارق سابقه دار و کشف 45 فقره سرقت اماکن خصوصی و باغات در یکی از مناطق روستایی شهرستان شاهرود خبر داد.

سردار "عبداله حسنی"  اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی و باغات در یکی از مناطق روستایی بخش بسطام شهرستان شاهرود و با توجه به نگرانی های به وجود آمده، بلافاصله اقدامات اولیه ماموران انتظامی برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان آغاز شد.

وی به تحقیقات میدانی و اطلاعاتی تیم ویژه کارآگاهان پلیس در این راستا اشاره کرد و گفت: در جمع بندی داده های به دست آمده، ماموران رد پای یک پیمانکار ساختمانی را در وقوع جرایم پیدا کردند.

فرمانده انتظامی استان سمنان تصریح کرد: پلیس در گام بعدی متهم تحت تعقیب را شناسایی و در اقدامی هماهنگ دستگیر کرد.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اعتراف صریح فرد دستگیر شده در ارتکاب سرقت های وقوع یافته گفت: همدست دیگر پرونده که یک کارگر فصلی بوده با همراهی مجرم  مورد شناسایی قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد: کارگر 36 ساله حین ارتکاب سرقت در منطقه روستایی شهرستان شاهرود دستگیر و در بررسی سوابق وی جرایمی همانند قتل و سرقت به چشم می خورد.

سردار حسنی با بیان اینکه ماموران در بازدید از مخفیگاه مجرمان دستگیر شده صدها قلم اجناس سرقتی کشف کردند گفت: تاکنون 45مال باخته به کلانتری محل مراجعه و موفق به کشف اموال خود شده اند.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه کارشناسان امرارزش اموال کشف شده را 4 میلیارد ریال اعلام کردند، گفت: تحقیقات پلیس برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.#پلیس


 

کپی