اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

احمدی: تذکر لازم در خصوص رسول‌پناه به باشگاه پرسولیس داده شد

احمدی: تذکر لازم در خصوص رسول‌پناه به باشگاه پرسولیس داده شد

معاون توسعه ورزش همگانی و فرهنگی وزارت ورزش و جوانان گفت: تذکر لازم در خصوص «مهدی رسول‌پناه» را به باشگاه پرسپولیس دادیم و پیگیری لازم از طرف باشگاه انجام می‌شود.

«عبدالحمید احمدی» روز سه‌شنبه در حاشیه مراسم کمک مومنانه فدراسیون بدنسازی در جمع خبرنگاران درباره اظهارات رسول پناه عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس و بیان برخی مسائل در ویدئوهای منتشر شده، افزود: تذکرات لازم را به باشگاه داریم و پیگیری لازم از طرف باشگاه انجام می‌شود.

وی همچنین درباره ثبت‌نام «حیدر بهاروند» در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و اینکه گفته می‌شود وی بازنشسته است، عنوان کرد: اگر قانونی مصوب شود، موارد استثنا در آن مشخص می‌شود. قانون برای همه یکسان است و باید اجرا شود.

معاون وزیر ورزش درباره اینکه گفته می‌شود اعضای هیات رئیسه فدراسیون که امضایشان در قرارداد «مارک ویلموتس» وجود دارد، حق حضور در انتخابات را ندارند، گفت: اگر منع قانونی باشد، باید رعایت شود. به هر حال باید مرجع قضایی در این باره نظر بدهد.

احمدی درباره اینکه چرا در مراسم امروز از لباس پاورلیفتینگ زنان رونمایی نشد، گفت: در این باره از رئیس فدراسیون سوال کنید./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

نخستین آکادمی تخصصی پاورلیفتینگ زنان افتتاح شد

کپی