اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

کشف محموله تریاک در بزرگراه "فتح"

کشف محموله تریاک در بزرگراه "فتح"

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری 3 قاچاقچی مواد مخدر و کشف 149 کیلو و 700 گرم تریاک از خودروی متهمان خبر داد.

سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند"  بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد افیونی با همکاری دو تن از همدستانش با سفر به استان های جنوبی کشور، مقادیری مواد مخدر خریداری و قصد دارد با یک دستگاه تریلر به شهر تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت .

وی عنوان کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی،  مسیر حرکت خودروی متهمان  شناسایی  و مشخص شد سوداگران مرگ قصد دارند محموله مواد مخدر را از طریق بزرگراه "فتح"وارد شهر تهران کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با بیان اینکه با تکمیل رصد های اطلاعاتی و هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بامداد امروز به بزرگراه "فتح" اعزام شدند،  ادامه داد: مراقبت های ویژه  پلیسی ادامه داشت تا اینکه صبح امروز خودروی متهمان توسط ماموران اعزامی مشاهده و در یک عملیات پلیسی متوقف و در بازرسی از داخل آن 149 کیلو و 700 گرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران  خاطر نشان کرد: متهمان به همراه مواد مخدر کشف شده  برای سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت منتقل و کشف جزئیات پرونده در دست بررسی است.#پلیس

کپی