اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
اتهام عجیب گلر فولاد به سرمربی و کاپیتان پرسپولیس:

فروزان: آقای گل محمدی بازیکن فولاد شده بود

فروزان: آقای گل محمدی بازیکن فولاد شده بود

دروازه‌بان جنجالی و ناکام فولاد خوزستان در تقابل با پرسپولیس در پایان دیدار برابر این تیم اتهاماتی عجیب علیه حریف مطرح کرد.

محسن فروزان که همواره با حواشی جنجالی‌اش علیه پرسپولیس شناخته می‌شود، اینبار بعد از سوت پایان بازی و در میکسدزون صحبت های عجیبی علیه پرسپولیس مطرح کرد. فروزان که مدعی است حریف بدون موقعیت موفق به برد برابر آنها شده، بدون اینکه موفق به واکنش خاصی برابر حملات آنها شود، نظاره گر شکست تیمش مقابل پرسپولیس شد تا جواد نکونام نتواند به عملکرد او به عنوان ناجی امیدوار باشد.

محسن فروزان درباره شکست در جدال با پرسپولیس گفت: حق ما بود که برنده بازی باشیم و پرسپولیس بدون موقعیت دو گل به ما زد! اصلا موقعیتی نداشتند. یکی در نیمه اول با اشتباه فردی به ما گل زدند و در نیمه دوم. البته مسائلی دیگر دخیل بود که بازنده این بازی باشیم.

فروزان در واکنش به اینکه چه مسائلی باعث باخت آنها شده گفت: یک بازی به چه شکل می تواند 5 دقیقه وقت بازی را با اعتراض و مسائل دیگر بگیرد؟ آنها باید چند کارت قرمز می گرفتند. اصلا بحث کری نیست. به خاطر سابقه گذشته ام نمی خواهم کری بخوانم و پرسپولیس تیم قابل احترامی برای من است. اما شما ببینید پرسپولیس 5 تعویض کرد و ما هم 5 تعویض. بارها هم در آن 5 دقیقه وقت تلف کردند. حامد لک و سیدجلال رفیق من هستند اما ببینید چقدر وقت تلف کردند. ما موقعیت های خوبی داشتیم و یک فرصت ایده آل را هم در آن دقایق نزدیم. امروز هم شانس همراه ما نبود و یک سری مسائل دیگر.

گلر ناکام فولاد در بازی برابر پرسپولیس در ادامه به موضوع عجیبی اشاره کرد و گفت: مربی حریف لباس مشکی پوشیده بود و بازیکنان ما اشتباهی آقای گل محمدی را بازیکن خودمان می‌دیدند! بعد هم که به ایشان گفتند قبول نکردند و گفتند هر چه خودم تصمیم بگیرم! با بدشانسی و مسائل داوری و وقت تلف کردن فولاد را بردند./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

کارشناسی داوری پرسپولیس و فولاد

آخرین وضعیت حضور ترابی در پرسپولیس مشخص شد

کپی