اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

لیگ برتر فوتبال| برتری یک نیمه‌ای استقلال مقابل تراکتور با اشتباه سرمربی!

لیگ برتر فوتبال| برتری یک نیمه‌ای استقلال مقابل تراکتور با اشتباه سرمربی!

نیمه نخست دیدار تیم‌های فوتبال تراکتور تبریز و استقلال در هفته یازدهم لیگ برتر با برتری شاگردان محمود فکری به پایان رسید.

تیم‌‌های فوتبال تراکتور تبریز و استقلال از ساعت 14:30 امروز (دوشنبه) در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام (ره) به مصاف هم رفتند که نیمه نخست با تک گل دقیقه 38 شیخ دیاباته با نتیجه یک بر صفر به سود آبی‌پوشان خاتمه یافت.

دیاباته در حالی پایش در این فصل برای اولین بار به گلزنی باز شد که فصل گذشته نیز استارت گل‌هایش را از دیدار با تراکتور در تبریز شروع کرده و موفق به هت‌تریک شده بود.

ترکیب تراکتور: محمدرضا اخباری، میثم تیموری، وفا هخامنش، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، اکبر ایمانی، حمید بوحمدان، سعید مهری، مهدی تیکدری، مسعود شجاعی و محمد عباس‌زاده.

ترکیب استقلال: رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، محمد دانشگر، محمد نادری، وریا غفوری، مهدی مهدی‌پور، مسعود ریگی، داریوش شجاعیان، شیخ دیاباته، مهدی قایدی و ارسلان مطهری.

داور: بیژن حیدری

دقیقه 9: مهدی قایدی در گوشه محوطه جریمه تراکتور به خوبی شیخ دیاباته را صاحب موقعیت کرد، اما ضربه مهاجم خارجی استقلال خوب نبود و از بالای دروازه با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 14: پاسکاری استقلالی‌ها در چند نوبت در نهایت با ضربه قایدی به دست بازیکن تراکتور در محوطه جریمه خورد که استقلالی‌ها اعتقاد به پنالتی داشتند، اما داور دستور ادامه بازی داد.

دقیقه 15: ارسال تراکتوری‌ها به محوطه جریمه استقلال به شکل خطرناک از کنار دروازه استقلال راهی اوت شد.

دقیقه 18: محمد نادری با خطا روی میلاد فخرالدینی با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 29: مهدی تیکدری پس از توپ‌ربایی از محمدحسین مرادمند، توپ را به میثم تیموری رساند و این بازیکن با ارسال به محوطه جریمه استقلال محمد عباس‌زاده را صاحب موقعیت کرد که ضربه مهاجم تراکتور از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 35: مسعود ریگی از استقلال دومین بازیکنی بود که به دلیل تکل خشن از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 37: داریوش شجاعیان به فاصله دو دقیقه از کارت زرد ریگی با خطایی که انجام داد، سومین کارت زرد را به نام خود ثبت کرد.

دقیقه 38: اشتباه مسعود شجاعی سرمربی - بازیکن تراکتور در ارسال پاس رو به عقب، دیاباته را صاحب توپ کرد و او با دربیل زیدانی مدافع روبه‌روی خود را فریب داد و موفق به گلزنی شد.

دقیقه 43: محمود شجاعی مربی تراکتور به دلیل اعتراض کارت زرد گرفت./ تسنیم

کپی