اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

مرگ راکب موتورسیکلت بر اثر بی احتیاطی راننده نیسان

مرگ راکب موتورسیکلت بر اثر بی احتیاطی راننده نیسان

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد شدید نیسان با موتور سیکلت و پرتاب شدن راکب موتور بر اثر این برخورد به لاین سرعت در اتوبان امام علی (ع) خبر داد .

به گزارش ایران آنلاین ،  سرهنگ "احسان مومنی" ضمن بیان این خبر گفت : در ساعت 22:40 شب گذشته در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی  ( ع )  نبش ورودی بعثت غرب  یکدستگاه وانت نیسان  به علت عدم توجه به جلو و تغیر مسیر ناگهانی با یکدستگاه موتورسیکلت به شدت برخورد می نماید .
وی گفت : متاسفانه پس از این برخورد راکب موتورسیکلت به لاین سرعت این اتوبان پرتاب شده و به شدت  به زمین برخورد می نماید.
مومنی ادامه داد : در همین حین سواری سمند و پژویی که در همین مسیر در حال تردد بودند با این راکب برخورد نموده که این فرد در محل حادثه فوت می نماید .
مومنی گفت : عوامل کارشناس  منطقه 25 پلیس راهور فاتب بلافاصله  در محل حادثه حضور یافتند و به بررسی  صحنه تصادف پرداختند و اقدامات ترافیکی خود را انجام دادند .
این مقام انتظامی به رانندگان توصیه کرد : حتما قبل از تغیر مسیر رانندگان دیگر را با زدن چراغ راهنما در سمتی که قصد حرکت دارید مطلع نمایید و همچنین حتما به یاد داشته باشید که بعد از زدن راهنما به آیینه های اطراف  و وسط نگاه کرده و بعد اقدام به تغیر مسیر نمایید . راننده عزیز زدن راهنمای تنها دلیل بر تغیر مسیر ناگهانی شما نمی باشد .

کپی