اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

ماجرای ارادت ویژه دو شهید مدافع حرم به یکدیگر چه بود؟

ماجرای ارادت ویژه دو شهید مدافع حرم به یکدیگر چه بود؟

همسر شهید مدافع حرم گفت: ارادت ویژه شهید صمدی به شهید مدافع حرم رسول خلیلی طوری بود که همواره درخواست می‌کرد تا شهید خلیلی واسطه شهادت وی شود.

همسر شهید مدافع حرم نوید صمدی در برنامه "سلام سردار" گفت: زندگی مشترک خود را با شهید صمدی با در نظر گرفتن تمامی خطرات و با آگاهی از مدافع حرم بودن وی شروع کردم و در سال ۹۵ سومین مأموریت که یک ماموریت سه ماهه بود دو روز مانده به اتمام مأموریت و یک هفته مانده به عروسی به درجه رفیع شهادت نائل شد.
وی افزود:خداوند به هر کسی لیاقت شهید شدن را نصیب نمی‌کند و همواره از حضرت زینب (س) کمک می‌خواستم جهت موفقیت در مسیری که انتخاب کرده بودم تا بتوانم هر چند کوچک سهمی در جهاد وی داشته باشم و بتوانم همراه خوبی باشم.
کشوری بیان کرد: ویژگی‌های شهید صمدی به قدری برایم دلنشین و الگو بود که در دل خودم می‌دانستم که دیر یا زود شهید خواهد شد اما اینکه به این زودی این سعادت نصیب‌ش شود را فکر نمی‌کردم.
این همسر شهید یادآور شد: ارادت ویژه شهید صمدی به شهید مدافع حرم رسول خلیلی طوری بود که همواره درخواست می‌کرد تا شهید خلیلی واسطه شهادت وی شود و در وصیت‌نامه خود کروکی مزار خود را در کنار مزار شهید خلیلی مشخص کرده بود و تاکید کرده بود تا در کنار شهید خلیلی باشد و این خواسته محقق شد.
وی اشاره کرد: دایی و عموی شهید صمدی نیز شهید دوران دفاع مقدس بود و همیشه می‌گفت من در دامن دو مادر شهید بزرگ شدم و با فرهنگ شهادت خو گرفته بود.

/ایسنا 

کپی