اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

کلمات کلیدی
فرمانده نیروی هوایی ارتش:

رونمایی‌های بسیار خوبی در آینده نزدیک در حوزه پهپادی خواهیم داشت

رونمایی‌های بسیار خوبی در آینده نزدیک در حوزه پهپادی خواهیم داشت

فرمانده نیروی هوایی ارتش پهپاد را از تجهیزات اساسی نیروهای مسلح در جهان عنوان کرد و گفت: برنامه های بسیار خوبی در این زمینه داریم و درآینده نزدیک رونمایی‌های بسیار خوبی در این حوزه خواهیم داشت.

سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده صبح شنبه در حاشیه جشنواره گوهر فاطمی در ستاد فرماندهی نهاجا در جمع خبرنگاران اظهارکرد: سیاست و راهبرد ما در جذب نیروها، این است که نیروهای انقلابی را جذب کنیم زیرا به عرصه نظامی‌گری تنها به عنوان یک شغل نگاه نمی‌کنیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش افزود: نظر ما این است که علاوه بر شغل نظامی‌گری باید به یک دید سلحشوری نسبت به افرادی که به عضویت نیروی هوایی یا دیگر نیروهای مسلح در می‌آیند داشته باشیم.

نصیرزاده ادامه داد: ما در دانشگاه‌های نیروی هوایی توجه ویژه‌ای به مسائل فرهنگی و فراگیری آموزه‌های دینی داریم و معتقدیم نیروهایی که جذب می‌شوند افرادی مومن و متعهد باشند زیرا این ویژگی‌ها می‌تواند پشتوانه قوی در نیروهای مسلح باشد که این موضوع در نیروهای نظامی بسیار مهم است.

وی معنویت را عامل برتری نیروی‌های مسلح کشورمان نسبت به سایر نیروهای مسلح کشورهای دیگر دانست و گفت: مجهز بودن به اخلاق معنوی، دینی و انقلابی و برخورداری از مکتب امام حسین علیه‌السلام عامل برتری نیروهای مسلح ایران است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به آمادگی نیروی هوایی ارتش برای پاسخ به تهدیدات دشمن اظهار کرد: الحمدالله سطح آمادگی نیروی هوایی بسیار بالاست، در رزمایشی که امسال برگزار کردیم، تجهیزات و تاکتیک‌های جدید و تمرینات جدیدی را به‌کار گرفتیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش اضافه کرد: اخیرا نیز من از مناطق مختلفی بازدید داشتم، نیروها در آمادگی کامل به سر می‌برند و آمادگی دفاع از میهن اسلامی‌مان را دارند. 

نصیرزاده با اشاره به برگزاری رزمایش پهپادی ارتش گفت: پهپاد یکی از تجهیزات اساسی امروز نیروهای مسلح در سطح جهان است و ما نیز از این مهم غافل نیستیم و برنامه‌های بسیار خوبی در این حوزه داریم و انشاءالله در آینده نزدیک رونمایی‌های بسیار خوبی نیز در این حوزه خواهیم داشت./ایرنا

کپی