اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

افسوس فرگوسن از نخریدن هندرسون برای یونایتد

افسوس فرگوسن از نخریدن هندرسون برای یونایتد

سر آلکس فرگوسن تاکید کرد نخریدن جردن هندرسون در سال ۲۰۱۱ یکی از بزرگترین افسوس های دوران مربیگری او بوده است.

به نقل از دیلی میل، در حساس ترین دیدار هفته در لیگ برتر انگلیس فردا یکشنبه لیورپول و منچستریونایتد برابر هم به میدان خواهند رفت.

سر آلکس فرگوسن سرمربی سابق منجستریونایتد پیش از این دیدار درباره جردن هندرسون کاپیتان تیم حریف به صحبت پرداخت. این بازیکن که در تیم ساندرلند بازی می کرد مورد توجه یونایتد قرار داشت ولی فرگوسن به دلیل شیوه دویدن او، از خرید هندرسون سر باز زد تا در نهایت او راهی لیورپول شود و پیراهن تیم رقیب را بپوشد و نقش مهمی در افتخارات کسب شده تیم یورگن کلوپ ایفا کند.

فرگوسن گفت: ما در سال ۲۰۱۱ خیلی به خرید هندرسون نزدیک بودیم و این خیلی ناراحت کننده است که او را از دست دادیم. این موضوع یکی از بزرگترین افسوس های دوران مربیگری من بوده است.  همه چیز برای خرید او آماده بود ولی در نهایت دالگلیش او را برای لیورپول جذب کرد تا هندرسون راهی تیم رقیب شود.

در حال حاضر لیورپول مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر است و منچستریونایتد نیز تیم صدرنشین محسوب می شود و بازی فردا شب دو تیم از حساسیت بالایی برخوردار است.

او همچنین در پایان صحبت های خود گفت: با دیدن تیم یورگن کلوپ که اینقدر خوب است من خیلی خوشحال شدم که زودتر از دنیای مربیگری خداحافظی کردم. تیم یورگن کلوپ بسیار قدرتمند و منظم فوتبال بازی می کند و امسال هم مدعی قهرمانی است./ایسنا

کپی