اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

انتخاب جایگزین ام با په توسط پوچتینو

انتخاب جایگزین ام با په توسط پوچتینو

سرمربی آرژانتینی پاری سن ژرمن نام جایگزین ام باپه را به رئیس این باشگاه داد تا زمینه جذب او مهیا شود.

به نقل از مدیاست، کیلیان ام باپه یکی از بازیکنان کلیدی پاری سن ژرمن است که خبرهای زیادی درباره جدایی او از تیم به گوش می رسد.

ام باپه از بهترین و گران قیمت ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان است. او سخت مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته است و به نظر می رسد که خود او هم دوست دارد که راهی کهکشانیها شود.

این بازیکن جوان تا تابستان ۲۰۲۲ با پاری سن ژرمن قرارداد دارد و درخواست باشگاه برای تمدید را نپذیرفته  است و همین باعث شده تا جدایی او از تیم بسیار محتمل باشد.

به نظر می رسد که پوچتینو مشکلی با جدایی ام باپه ندارد و حتی اظهار نظر اخیر او درباره این بازیکن جوان نشان داد که علاقه زیادی هم به ماندن او ندارد.

سرمربی جدید پاری سن ژرمن به این نتیجه رسیده است که نمی تواند ام باپه را نگه دارد و به همین خاطر نام جایگزین او را به رئیس باشگاه معرفی کرد.

مدیاست در گزارش خود نوشت که پوچتینو از ناصر الخلیفی خواسته است که برای جایگزینی ام باپه با پائولو دیبالا وارد مذاکره شود.

دیبالا هم شرایطی مانند ام باپه دارد. او تا تابستان ۲۰۲۲ با یوونتوس قرارداد دارد و هنوز قراردادش را تمدید نکرده است و به این ترتیب در صورت جدایی ام باپه و رفتن او به رئال مادرید این فوق ستاره آرژانتینی بیشترین شانس را برای جایگزینی او خواهد داشت./ایسنا

کپی