اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

اعتراف به 42 فقره سرقت در دامغان

اعتراف به 42 فقره سرقت در دامغان

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک معتاد سابقه دار و کشف 42 فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در شهرستان دامغان خبرداد.

سرهنگ "سید علی میراحمدی" اظهارداشت: در پی وقوع چند فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان دامغان، در راستای کشف پرونده تلاش ویژه کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی آغازشد.

وی از برگزاری جلسات تخصصی و بررسی تمام جوانب این پرونده خبرداد و افزود: در ادامه تحقیقات، سرنخ هایی از فعالیت های مشکوک یک متهم سابقه دار به دست آمد.

جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به شناسایی دقیق تنها متهم این پرونده، از انجام هماهنگی های لازم برای دستگیری وی خبرداد و افزود: در اقدامی ضربتی این معتاد سابقه دار بازداشت شد و تحت بازجویی قرارگرفت.

این مقام انتظامی با اعلام اعتراف صریح متهم به 42 فقره انواع سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان دامغان، اعتیاد شدید به موادمخدر را عامل اصلی این سرقت ها عنوان کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان با تاکید بر این که امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است اضافه کرد: در این خصوص با هیچ کس تعارفی نداریم و قاطعانه با مخلان نظم و امنیت برخوردمی کنیم.#پلیس

کپی