اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

گلزنان استقلالی دربی بعد از 24 ساعت+ تصویر

گلزنان استقلالی دربی بعد از 24 ساعت+ تصویر

مهدی قایدی و ارسلان مطهری که روز گذشته و در دربی 94 موفق به باز کردن دروازه پرسپولیس شده بودند، در تمرین امروز استقلال روحیه بالایی داشتند.

در حالیکه پیش از بازی با گل گهر سیرجان از مطهری و قایدی انتقادهای زیادی شد که این دو بازیکن برای استقلال گلزنی نمی کنند، اما مطهری در برابر گل گهر یک پنالتی زودهنگام از علیرضا حقیقی گرفت و قایدی نیز گل دوم را وارد دروازه حریف کرد.

 
تخفیف شگفت انگیز خدمات تولید محتوا با کیفیت فوق العادهدر بازی هفته قبل از دربی نیز مطهری و قایدی گلزنان استقلال در برابر آلومینیوم اراک بودند و حالا این دو، در دربی نیز گلزنی می کنند تا به خوبی نشان دهند که از زیر فشار انتقادات خارج شده و به گلزنان پایه ثابت تیم فکری تبدیل شده اند.

در تمرین امروز استقلال که پس از دربی برگزار شد، بازیکنانی که در مقابل پرسپولیس به میدان رفته بودند، به انجام کارهای تاکتیکی مشغول شدند و سایر بازیکنان نیز تمرینات خود را زیر نظر کادرفنی انجام دادند.

در تمرین امروز، ارسلان مطهری و مهدی قایدی چهره هایی خندان و خوشحال داشتند و مشخص بود که از عملکرد خودشان در دیدار روز گذشته مقابل پرسپولیس رضایت کاملی دارند. دو بازیکنی که در سه دربی گذشته مقابل تیم یحیی گل محمدی، 5 گل به ثمر رسانده اند و قایدی یک پاس گل نیز داده است. زوجی که شاید در سایر دیدارهای لیگ برتر مورد انتقاد قرار بگیرند ولی این را ثابت کردند که دربی بازهای قهاری هستند./ ورزش سه

 

 

کپی