اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

بازدید رئیس فراکسیون ورزش مجلس از فدراسیون اسکیت

بازدید رئیس فراکسیون ورزش مجلس از فدراسیون اسکیت

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از فدراسیون اسکیت بازدید کرد.

محمد مهدی فروردین، رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، اسدالهی دبیر فراکسیون و هیئت همراه،‌ امروز دوشنبه 22 دی ماه 94 از فدراسیون اسکیت بازدید کردند و با بهمن محمدرضایی رئیس، مجید هنرجو نایب رئیس، مریم وفاخواه نایب رئیس بانوان، حسین میرعلی اکبری عضو هیات رئیسه، جلال استادی رئیس انجمن اسکیت سرعت و دیگر اعضای فدراسیون گفتگو کردند.

فروردین در ابتدای این دیدار از آکادمی و پیست اسکیت آزادی و همچنین ساختمان اداری فدراسیون بازدید کرد. ‌

در ابتدای نشست رئیس فراکسیون ورزش مجلس با مسئولان فدراسیون اسکیت، رئیس این فدراسیون گزارش جامعی از عملکرد فدراسیون در کشور و مجامع بین المللی ارائه داد.

 رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در خصوص اسکیت و فدراسیون اسکیت اظهار داشت: فدراسیون اسکیت یک فدراسیون نو پا است ولی در اوج نوپایی، فعالیت‌های خوبی را از آن شاهد هستیم که از نظر زیر ساخت‌ها و کارهای زیر بنایی قدم‌های خوبی برداشته شده است. باید به آینده اسکیت امیدوار بود.

وی ادامه داد: فدراسیون اسکیت می‌تواند جایگزینی بعد از فدراسیون همگانی باشد چرا که به نوعی می‌توان به عنوان یکی از ورزش‌های پایه و پر مدال هم در حوزه همگانی و هم در حوزه قهرمانی به آن نگاه کرد. فدراسیون اسکیت می‌بایست از آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد حمایتی استفاده کند و با انعقاد یک تفاهم نامه که قطعا صورت گرفته از این حمایت استفاده کند که خروجی این تفاهم نامه مدال آوری در اسکیت خواهد بود.  فراکسیون ورزش مجلس آمادگی لازم جهت هرگونه حمایت از فدراسیون اسکیت را دارد./ سایت فدراسیون اسکیت

کپی