اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

لیگ برتر والیبال| کار بزرگ گنبدی‌ها مقابل شهرداری ارومیه/ جدال خودروسازان به سود سایپا تمام شد

لیگ برتر والیبال| کار بزرگ گنبدی‌ها مقابل شهرداری ارومیه/ جدال خودروسازان به سود سایپا تمام شد

تیم شهرداری گنبد در هفته بیستم لیگ برتر والیبال مقابل تیم شهرداری ارومیه به پیروزی رسید.

 تیم والیبال سایپا در نخستین بازی از هفته بیستم لیگ برتر که در خانه والیبال تهران برگزار شد با نتیجه 3 بر یک مقابل پیکان به پیروزی رسید.

شاگردان ناصر شهنازی در ست‌های اول، دوم و چهارم با نتایج 25 بر 25 بر 19، 25 بر 15 و 25 بر 23 به پیروزی رسیدند و ست سوم را 26 بر 28 واگذار کردند.

بهزاد حیدرشاهی، پاسور تیم سایپا در ست نخست و جواد معنوی‌نژاد، دریافت کننده این تیم به دلیل مصدومیت پا از بازی خارج شد. تیم پیکان هم رضا صفایی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت.

والیبال ,

سایپا پس از این بازی از 12 پیروزی و 5 شکست خود، 38 امتیازی شد و پیکان با 6 پیروزی و 12 شکست، 17 امتیازی باقی ماند.

در بازی همزمانی که در سالن فدراسیون فدراسیون والیبال انجام شد، شهرداری گنبد، کار بزرگی انجام داد و با نتیجه 3 بر یک مقابل شهرداری ارومیه، یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر به پیروزی رسید. شاگردان عظیم جزیده در ست‌‌های اول، دوم و چهارم با نتایج 25 بر 18، 25 بر 21 و 25 بر 21 پیروز شدند و ست سوم را 21 بر 25 واگذار کردند. شهرداری ارومیه، روز شنبه نیز 3 بر 2 به شهداب یزد باخته بود.

شهرداری ارومیه پس از بازی از 14 پیروزی و 4 شکست خود، 39 امتیازی باقی ماند و شهرداری گنبد با 7 پیروزی و 10 شکست، 21 امتیازی شد.

در بازی‌های بعدی، شهداب یزد به مصاف راه یاب ملل کردستان می‌رود و هورسان رامسر با خاتم اردکان روبرو می شود./ فدراسیون والیبال

 

کپی