اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

ثبت ۲ مرگ ناشی از کرونا در استان همدان

ثبت ۲ مرگ ناشی از کرونا در استان همدان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اعلام فوت ۲ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان کرونا در این استان را از ابتدای همه‌گیری ویروس تاکنون یک هزار و ۴۳۳ نفر عنوان کرد.

دکتر «محمد طاهری» بیان کرد: با شناسایی ۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در بیمارستان‌های این استان به ۹ هزار و ۸۹۸ نفر رسید.

وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کووید ۱۹ بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۳۶۱، بهار ۵۶۲، تویسرکان ۶۰۸، رزن ۳۹۹، درگزین ۱۷۴، فامنین ۱۷۲ و کبودراهنگ ۶۲۶ نفر بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان اضافه کرد: همچنین یک هزار و ۸۵۲ نفر در ملایر، یک هزار و ۱۰۵ در نهاوند و سه هزار و ۷۷۱ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

وی با بیان اینکه ۲۶۸ نفر از بیماران بستری، افراد غیربومی و از خارج استان هستند، توضیح داد: برخی از افرادی که به این استان مسافرت کرده بودند به علت ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان های این استان بستری شده و از خروج آنها تا زمان بهبودی کامل و پیشگیری از انتقال ویروس به دیگر افراد جلوگیری شد.

طبق آخرین گزارش ارائه شده، سه شهرستان بهار، فامنین و اسدآباد در وضعیت آبی و هفت شهرستان دیگر استان همدان در وضعیت زرد کرونایی هستند./ ایرنا 

آخرین اخبار کرونایی استان‌ها در ۲۱ دی‌ماه

روند نزولی آمار کرونا/ ۷۱ فوتی جدید

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

 
 
 
 
 

 

کپی