اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

امیری: به دنبال رکوردشکنی در پرتاب نیزه هستم

امیری: به دنبال رکوردشکنی در پرتاب نیزه هستم

دوومیدانی کار پارالمپیکی پس از بهبودی از آسیب دیدگی اولویت اصلی خود را رکوردشکنی در پرتاب نیزه و کسب سهمیه پرتاب وزنه در مسابقات بین المللی فزاغ امارات اعلام کرد.

حامد امیری در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت آسیب دیدگی خود اظهار کرد: با انجام ۱۴ جلسه کار فیزیوتراپی و با حضور ماساژور اختصاصی آسیب دیدگی دست و گردنم یهبود پیدا کرده و در حال آماده سازی خود برای شرکت در مسابقات بین المللی فزاغ امارات هستم.

وی با بیان این که به دنبال رکوردشکنی در پرتاب نیزه و کسب سهمیه پرتاب وزنه در مسابقات بین المللی فزاغ امارات هستم، گفت: نزدیک به ۳ ماه است که در کیش به صورت قرنطینه تمرینات خود را پیگیری می کنم تا در امارات بعد از یکسال دوری از مسابقات بهترین عملکرد را داشته باشم.

اکنون نیز شرایط بدنی ام از نظر آمادگی در حدی است که قصد دارم در سه ماده نیزه، وزنه و دیسک در مسابقات امارات شرکت کنم و در صورت امکان در نیزه رکوردشکنی و در پرتاب وزنه سهمیه پارالمپیک توکیو را کسب کنم.

وی در پایان پیرامون برنامه تمریناتش، افزود: در حال حاضر با کاهش فشار تمرینات وارد فاز سرعت شدم تا کم کم خود را برای مسابقات امارات که ۱۹ بهمن برگزار می شود، آماده کنم./ایسنا

کپی