اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

وکیل باشگاه تراکتور: شکاری بازیکن ماست و حق تمرین با گل گهر ندارد

وکیل باشگاه تراکتور: شکاری بازیکن ماست و حق تمرین با گل گهر ندارد

وکیل باشگاه تراکتور در پرونده رضا شکاری گفت: این بازیکن چهار فصل دیگر با ما قرارداد دارد و نمی تواند در تمرینات گل گهر شرکت کرده و با این تیم مذاکره کند.

علی ثابت قدم درباره آخرین وضعیت پرونده شکایت باشگاه تراکتور از رضا شکاری اظهار داشت: کمیته وضعیت مدتی قبل رسیدگی به جعل در قرارداد را در صلاحیت خود ندانست و این پرونده را به کمیته انضباطی ارجاع داد. به تازگی هم جلسه‌ای برگزار شد.

وی درباره ارسال نامه باشگاه تراکتور به سازمان لیگ و باشگاه گل گهر مبنی بر تبعات جذب احتمالی رضا شکاری توضیح داد: قرارداد شکاری تاکنون با تراکتور فسخ نشده که بخواهد در تمرینات گل‌گهر شرکت کرده و با این تیم قرارداد ببنند. ابتدا باید شرایط وی در تراکتور مشخص شود زیرا 5 سال دیگر با ما قرارداد دارد که فقط یک فصل آن به اتمام رسیده است.

وکیل باشگاه تراکتور درباره پرونده رضا شکاری توضیح داد: از نظر تراکتور چهار فصل از اعتبار این قرارداد باقی مانده است و وی بازیکن این باشگاه محسوب می‌شود. به همین دلیل باید رضایت ما را جلب کند. اگر باشگاه گل‌گهر قصد جذب شکاری را دارد باید پیشنهاد خود را به تراکتور ارائه بدهد و این بازیکن حق ندارد تا آن زمان در تمرینات گل گهر حاضر شود.

ثابت قدم عنوان کرد: قرارداد شکاری فسخ نشده و به همین دلیل انتظار داریم گل گهر با رفتاری حرفه ای از بازیکنی که با تیم دیگری قرارداد دارد، در تمرین خود استفاده نکرده و با شکاری وارد مذاکره نشود.

وی اضافه کرد: هر زمان باشگاه گل گهر این کار را به شکل رسمی انجام بدهد، در صورت تشخیص مسئولان باشگاه مبنی بر نخواستن شکاری مذاکرات شروع می‌شود و بحث مبلغ رضایت‌نامه اش مطرح می‌شود. اما تاکنون هیچ یک از این اتفاق ها رخ نداده و شکاری بازیکن ما است. به همین دلیل وضعیت قراردادش با تراکتور را به باشگاه گل گهر و سازمان لیگ اطلاع داده‌ایم./ فارس

کپی