اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

جدال مسلحانه 2 دامدار در خیابان خلیج فارس تهران

جدال مسلحانه 2 دامدار در خیابان خلیج فارس تهران

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری 9 عامل درگیری و تیر اندازی مسلحانه دو دامدار در محدوده خلیج فارس تهران خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ "محمد گنجه" در توضیح این خبر بیان داشت:  اوایل دی ماه گزارشی در خصوص درگیری و تیر اندازی با سلاح شکاری در یکی از دامداری های حوالی خلیج فارس تهران  به پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی  تهران گزارش شد.
وی  عنوان کرد: بلافاصله تیمی از ماموران این پایگاه به نشانی اعلامی اعزام و  پس از انجام تحقیقات اولیه مشخص شد، صاحب دامداری که مشغول به کار بوده با کارگر دامداری همسایه خود بحث و جدل کرده و این وضعیت موجود شده است که دامدار همسایه در حمایت از کارگرش برخیزد.
رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران ابراز داشت: پس از این درگیری،  دامدار با همکاری 9 تن از دوستانش به دامدار همسایه، کارگر و دو برادرش  حمله ور و با استفاده از یک قبضه سلاح شکاری ، هر سه برادر را مصدوم کرده اند.
وی اظهار کرد: متهمان قبل از  حضور پلیس از محل گریخته بودند و هر سه مصدوم به نزدیک ترین بیمارستان برای دریافت خدمات درمانی انتقال یافتند.
رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی افزود: مخفیگاه متهمان در حوالی کهریزک شناسایی و هر 9 متهم  در چند عملیات جداگانه  و همزمان دستگیر و به پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی انتقال یافتند.
سرهنگ گنجه در پایان با بیان اینکه متهمان به بزه اتسابی اعتراف کردند، گفت: با تکمیل تحقیقات پلیسی هر 9 متهم  در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

کپی