اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

رمزگشایی از 130 فقره سرقت کنتور برق در کرج

رمزگشایی از 130 فقره سرقت کنتور برق در کرج

فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری سارقان کنتور برق با اعتراف به 130 فقره سرقت در سطح شهرستان کرج خبر داد.

سردار "عباسعلی محمدیان" در تشریح این خبر بیان داشت: در پی افزایش سرقت کنتورهای برق در ساختمان های نیمه کاره در منطقه عظیمیه شهرستان کرج، بررسی موضوع در دستور کار کلانتری 14 رسالت قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در بررسی های اولیه خود متوجه شدند که سارقان در نیمه های شب ساختمان های نیمه کاره بدون نگهبان را شناسایی کرده و به صورت کاملا حرفه ای ابتدا برق پشت کنترل را قطع و سپس اقدام به سرقت آن می کنند.

فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: در ادامه ماموران با افزایش گشت های محسوس و نامحسوس و سرکشی در مناطق وقوع سرقت در ساعات پایانی شب، در نهایت سارقان را حین سرقت از یک ساختمان نیمه کاره مشاهده و بلافاصله در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری هر 2 سارق شدند.

سردار محمدیان یادآور شد: با هماهنگی مقام قضائی محل اختفا سارقان که در یک مغازه ضایعاتی بود، مورد بازرسی قرار گرفت که تعداد 27 عدد کنتور برق از آن کشف شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازجویی به عمل آمده، سارقان به جرم خود مبنی بر 130 فقره سرقت کنتور برق اعتراف کردند که در این رابطه پرونده تشکیل و برای انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی استان ارجاع شد.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان از شهروندان درخواست کرد که حتما برای ساختمان و اماکنی که استفاده کمتری از آن ها دارند نگهبان تعیین کرده و آن ها را به دوربین مداربسته تجهیز کنند.#پلیس

کپی