اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

سارق سابقه دار با 37 فقره سرقت به دام افتاد

سارق سابقه دار با 37 فقره سرقت به دام افتاد

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری سارق محتویات داخل خودروی شهروندان در عملیات کارآگاهان این پلیس و اعتراف وی به 37 فقره سرقت خبر داد.

 سرهنگ" حسین ترکیان" با اعلام این مطلب اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودروهای پارک شده شهروندان در حاشیه خیابان در منطقه شرق شهرستان اصفهان موضوع در دستور کار ویژه کارآگاهان پایگاه شرق پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با بررسی محل های وقوع سرقت و پایش دوربین های مداربسته اطراف این محل ها و همچنین یک سری اقدامات علمی و تخصصی سرانجام موفق شدند یکی از سارقان سابقه دار که در این سرقت ها دست داشت را شناسایی کنند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: کاراگاهان طی هماهنگی با مقام قضائی متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند که در تحقیقات صورت گرفته به 37 فقره سرقت اعتراف و تامین هزینه مصرف مواد مخدر خود را انگیزه این سرقت ها عنوان کرد.

سرهنگ ترکیان با بیان اینکه سارق مذکور بیشتر از خودروهای مدل پائین که از ایمنی پائینی برخوردار هستند سرقت می کرد گفت: به شهروندان توصیه می کنیم از پارک کردن خودروی خود در مکان های خلوت و کم نور خودداری کرده و حتماً آنها را به تجهیزات ایمنی نظیر دزدگیر و... مجهز کنند.#پلیس 

کپی