اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

موتورسیکلت قاچاق ۲ میلیاردی در ساوه توقیف شد

موتورسیکلت قاچاق ۲ میلیاردی در ساوه توقیف شد

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از کشف و توقیف یک دستگاه موتورسیکلت سنگین قاچاق به ارزش تقریبی ۲ میلیارد ریال در انباری در سطح این شهرستان خبر داد.

 علی‌اکبر عیسی آبادی اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی شهرستان، در تحقیقاتی از نگهداری یک دستگاه موتورسیکلت سنگین قاچاق در انبار فردی در سطح یکی از شهرک‌های صنعتی این شهرستان آگاه شده و بلافاصله اقدامات لازم را در این زمینه آغاز کردند.

وی افزود: پس از تکمیل تحقیقات پلیس و هماهنگی با دستگاه قضائی، در بازرسی از انبار مذکور یک دستگاه موتورسیکلت سنگین قاچاق کشف و توقیف شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: ارزش تقریبی موتورسیکلت قاچاق کشف شده از سوی کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی، 2 میلیارد ریال ارزیابی شد.

عیسی آبادی در پایان با اشاره به تشکیل پرونده مقدماتی برای مالک این موتورسیکلت قاچاق و معرفی او به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی افزود: پلیس همواره طرح‌های مختلف عملیاتی توقیف موتورسیکلت‌های قاچاق، غیرمجاز، متخلف و مزاحم را در سطح جامعه در دستور کار خود قرار داده و همانند گذشته از تمام ظرفیت‌های موجود خود برای ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان بهره خواهد برد.پلیس

کپی