اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

دستگیری اراذل و اوباش در رشت

دستگیری اراذل و اوباش در رشت

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی گیلان از دستگیری ۵ نفر از اراذل و اوباش در رشت خبر داد.

سرهنگ حسین حسن پور ، معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی گیلان گفت: در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر درگیری و تیر اندازی چند نفر از اراذل اوباش در محله صفه سر رشت، بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

او  با بیان اینکه در این درگیری یک نفر بر اثر شلیک اسلحه دو لول شکاری غیر مجاز زخمی شده بود، افزود: وضعیت جسمانی این مصدوم مساعد و برای درمان در بیمارستان بستری است.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به اینکه ۹ فشنگ سلاح دو لول شکاری غیر مجاز نیز در این حادثه کشف و ضبط شده است، این ۵ نفر از افراد دستگیر شده از اراذل و اوباش حرفه‌ای و سابقه دار هستند.

سرهنگ حسین حسن پور افزود: ۴ نفراز اراذل دیگر این درگیری هم با تشکیل پرونده و برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضایی شده اند.

او  با بیان اینکه علت این درگیری اختلافات خانوادگی اعلام شده است، تصریح کرد: هر گونه ایجاد ناامنی و ایجاد رعب و وحشت، خط قرمز پلیس است و قطعا پلیس با اخلالگران نظم و امنیت عمومی برخورد خواهد کرد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی گیلان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه اخلال در نظم و امنیت جامعه و اقدام‌های مجرمانه بلافاصله با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و موضوع را برای بررسی اطلاع دهند.پلیس 

کپی