اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

معرفی بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران

معرفی بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران

اپلیکیشن یا نرم افزار کاربردی گوشی‌های هوشمند در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری از صاحبان کسب و کارهای امروزی قرار گرفته است.

با توجه به گستردگی استفاده از گوشی‌های هوشمند، شرکت‌های مختلفی در زمینه طراحی اپلیکیشن ایجاد شده است که انتخاب را برای افراد دشوار می‌کند. اگر بخواهید اپلیکیشن خود را در بهترین زمان و با بالاترین کیفیت دریافت کنید بهتر است بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران را بشناسید.

معرفی بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران در این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید ضمن صرفه جویی در زمان خود، بازدهی مناسبی را دریافت کنید. طراحی یک نرم افزار به دلیل داشتن پیچیدگی‌های مخصوص به خود باعث می‌شود تا انتخاب یک مکان معتبر حائز اهمیت باشد. اگر بخواهید در مورد بهترین شرکت طراحی نرم افزار بیشتر بدانید بهتر است تا پایان همراه ما باشید.

بهترین شرکت طراحی app در تهران

برای این که بتوانید بهترین شرکت را شناسایی کنید باید به برخی از معیارهای کلیدی توجه کنید تا در مجموع یک انتخاب مناسب داشته باشید. معیارهای زیادی در تعیین بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن وجود دارد که باعث می‌شود تا شما با شناخت هر یک از معیارها بتوانید تصمیم درستی را اتخاذ کنید. از جمله معیارهای مختلف جهت انتخاب بهترین شرکت می‌توان به مطرح بودن برند، نمونه کارهای انجام شده، قیمت طراحی اپلیکیشن با توجه به پلتفرم انتخابی، شیوه کار، تکنولوژی‌های به کار رفته و غیره اشاره کرد.

هر کدام از موارد گفته شده می‌تواند در تعیین بهترین شرکت طراحی مؤثر باشد. اگر بخواهید سفارش طراحی خود را به یک شرکت معتبر اعلام کنید باید بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید. در ادامه معیارهای فوق را بررسی می‌کنیم:

قیمت مناسب و کارشناسی شده

زمانی که صحبت از طراحی اپلیکیشن می‌شود باید بدانید که قیمت دارای اهمیت است. قیمت طراحی اپلیکیشن در یک مجموعه بستگی به استفاده از افراد متخصص داشته و نوع شیوه برنامه نویسی نیز می‌تواند تعیین کننده باشد. این عوامل با هم ترکیب شده تا یک قیمت نهایی حاصل شود. اگر از یک شرکت معتبر جهت طراحی استفاده کنید قطعاً می‌توانید نتیجه مطلوب را کسب کرده و در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

نمونه کارهای قوی

زمانی که صحبت از بهترین‌ها می‌شود باید نمونه کارهای یک شرکت را به صورت کامل بررسی کنید تا بتوانید از درجه دقت و قدرت طراحی آن مجموعه آشنا شوید. شرکت طراحی اپلیکیشن مختلفی ایجاد شده است که هر کدام دارای نمونه کار است. بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران با داشتن نمونه کارهای بسیار قوی، یک رزومه درخشان را از خود به جای می‌گذارد. در واقع زمانی که یک فرد برای سفارش طراحی اپلیکیشن به شرکت مراجعه می‌کند با دیدن نمونه کارها می‌تواند تصمیم نهایی خود را اتخاذ کند.

مهارت در طراحی و برنامه نویسی

یکی از بخش‌های مهم در طراحی اپلیکیشن تلفن‌های هوشمند استفاده از به کارگیری زبان برنامه نویسی مناسب است که قابلیت انعطاف زیادی داشته باشد. یک تیم قدرتمند قادر است با یک طراحی هوشمند، پشتیبانی بسیار عالی را در طول مدت زمان مشخص ارائه دهد. برای بسیاری از کاربران معمولی وجود یک طراحی بصری زیبا و دسترسی راحت به بخش‌های مختلف نرم افزار دارای اهمیت است. برای صاحب کسب و کار و افرادی که با بخش مدیریت نرم افزار سرو کار دارند مهم است که بتوانند به راحتی با بخش‌های مختلف نرم افزار کار کرده و شخصی سازی های خود را انجام دهند.

رضایت مشتریان

وجود افراد راضی از طراحی اپلیکیشن نشان می‌دهد که عملکرد شرکت به چه صورت است. یک شرکت برتر در زمینه طراحی با مشتری مداری مناسب می‌تواند رضایت مشتریان را جلب کند. رضایت مشتریان به نوبه خود باعث افزایش مشتری خواهد شد.

---

لیست بهترین شرکت‌های طراحی اپلیکیشن در سال 99

شناخت بهترین شرکت‌های طراحی اپلیکیشن در سال 99 به کاربران کمک خواهد کرد تا در هنگام سفارش طراحی با توجه به نیاز خود بتوانند بهترین‌ها را از لحاظ قیمت، کیفیت، خدمت رسانی و غیره انتخاب کنند. لیست بهترین شرکت‌های طراحی اپلیکیشن به شرح زیر است:

شرکت نرم افزاری ویستا

یکی از شرکت‌های مناسب در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل، شرکت نرم افزار ویستا است که خدمات مختلفی را به کاربران ارائه می‌دهد. برای این مجموعه تفاوتی ندارد که مشتریان در چه سطحی می‌خواهند اپلیکیشن خود را سفارش دهند چرا که وجود بهترین امکانات و خدمات باعث می‌شود تا در نهایت مشتریان از روند اجرای کار و خروجی سفارش خود رضایت کامل را داشته باشند. شرکت ویستا اپ با بیش از 5 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی اپلیکیشن توانسته است با هدف رضایت مشتری، افزایش هر چه بیشتر کیفیت خدمات و گسترش خدمات ارائه شده به یک جایگاه ایده‌ال در زمینه طراحی دست پیدا نماید.

شرکت مالتی پلفترم

شرکت مالتفی پلتفرم به عنوان یک شرکت بی نظیر در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن است که با دارا بودن بیش از 7 سال سابقه فعالیت توانسته است خدمات گسترده‌ای را به مشتریان ارائه دهد. این شرکت به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده خدمات تخصصی اپلیکیشن گوشی‌های هوشمند است که می‌تواند طراحی خود را طبق استانداردهای روز انجام دهد. خدمات ارائه شده در شرکت مالتی پلتفرم با مناسب ترین قیمت عرضه می‌شود تا مشتریان بتوانند با هزینه‌های مناسب طراحی اپلیکیشن خود را سفارش دهند.

شرکت عصر نقره‌ای

شرکت عصر نقره‌ای خود را به عنوان اولین شرکت طراحی اپلیکیشن در سطح کشور می‌داند که توانسته است با تجهیزات هوشمند، طراحی کارآمدی را به مشتریان ارائه دهد. از ویژگی‌های مختلف طراحی این شرکت می‌توان به امنیت بالا، زیر ساخت مناسب، به روزرسانی دقیق و طراحی اختصاصی رابط کاربری اشاره کرد. وجود نمونه کارهای‌ مختلف این امکان را به مشتریان می‌دهد که بتوانند طبق سلیقه‌ی خود یک انتخاب مناسب داشته باشند.

شرکت برنامه نویسی گوبل

شرکت گوبل به عنوان یکی از شرکت‌های تخصصی در زمینه طراحی اپلیکیشن گوشی‌های هوشمند است که با استفاده از اصول نرم افزاری توانسته است اپلیکیشن‌های فوق العاده‌ای را برای مشتریان طراحی نماید. این شرکت با رعایت اصول نرم افزاری و استانداردهای جهانی، قادر است نرم افزارهای مناسب را طراحی نماید. از ویژگی‌های کلیدی این شرکت در زمینه طراحی‌ می‌توان به طراحی اپلیکیشن‌های فروشگاهی با قیمت مناسب اشاره کرد.

مجموعه چیستا

گروه چیستا به عنوان یکی از معتبرترین مجموعه‌های طراحی اپلیکیشن است که خدمات مختلفی را به مشتریان ارائه می‌دهد. از جمله خدمات این شرکت می‌توان به پشتیبانی رایگان، استفاده از تکنولوژی روز، ارائه زمان بندی دقیق پس از سفارش طراحی، استفاده از ایده‌های نوین و غیره اشاره کرد. در این مجموعه پس از ثبت سفارش می‌توانید مبلغ خود را توسط رمزارز پرداخت کنید. گروه چیستا متشکل از خلاق‌ترین و خوش فکرترین افراد حوزه دیجیتال با تجربه همکاری با بزرگترین استارت آپ‌های داخلی و خارجی با هدف تولید محصولات دیجیتال مطابق با استانداردها و ترند‌های روز دنیای دیجیتال تشکیل شده است.

اگر بخواهید در بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران سفارش خود را ثبت کنید می‌توانید به وب سایت این مجموعه سر بزنید و از خدمات ارزنده گروه چیستا به نحو احسن استفاده کنید.

برای استفاده از خدمات طراحی اپلیکیشن اینجا کلیک کنید

 

 

کپی