اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹

سرقت 150 میلیون تومانی فرد معتاد از مرکز ترک اعتیاد

سرقت 150 میلیون تومانی فرد معتاد از مرکز ترک اعتیاد

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از کشف سرقت 150 میلیونی کلینیک ترک اعتیاد خبر داد و گفت: سارق مددجوی مرکز ترک اعتیاد بود.

به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ کارآگاه "سعید مجیدی" ، در تشریح این خبر بیان داشت: پرونده ای با موضوع سرقت از مرکز ترک اعتیاد در محدوده نارمک برای شناسایی متهم یا متهمان پرونده  به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع و تیمی از کارآگاهان مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.
وی عنوان کرد:  شاکی اظهار داشت،  فرد یا افراد ناشناسی پنجم شهریور ماه به مرکز ترک اعتیاد بنده مراجعه و با تخریب قفل درب چوبی و آکاردئونی مقدار قابل توجهی از داروهای ترک اعتیاد و آرام بخش به ارزش بیش از یکصد و پنجاه میلیون تومان  سرقت کرده اند.
وی عنوان کرد : کارآگاهان در گام اول تحقیقات به محل وقوع سرقت اعزام و در بررسی های اولیه متوجه شدند، سارق در ساعت 02 40 با یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ به محل مراجعه و با کلید درب ورودی ساختمان را باز کرده است و سپس به طبقه دوم مراجعه و با تخریب درب ورودی و درب آکاردئونی، اموال شاکی را سرقت و از محل گریخته است.
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی هویت سارق شناسایی شد، ابراز کرد: پس از اخذ دستور قضائی متهم در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از منزل وی مقداری فراوانی اموال مسروقه کشف شد.
این مقام انتظامی افزود: متهم اظهار کرد، حدود یک ماه قبل از سرقت برای تهیه داروی ترک اعتیاد به کلینیک مراجعه کردم و با کشیدن نقشه ای به محل مراجعه و با یک شاه کلید که از قبل داشتم درب ساختمان را بازکردم.
سرهنگ مجیدی با بیان اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی مالخر اموال سرقتی نیز شناسایی  شد، اضافه کرد: هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند

کپی