اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

لاریجانی: سردار سلیمانی افتخار همه ایرانیانی است که دل در گرو استقلال و اعتلای کشور دارند

لاریجانی: سردار سلیمانی افتخار همه ایرانیانی است که دل در گرو استقلال و اعتلای کشور دارند

مشاور مقام معظم رهبری در صفحه اینستاگرامی خود به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی یادداشتی منتشر کرد.

علی لاریجانی مشاور مقام معظم رهبری طی یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود به مناسبت سالروز شهادت سلیمانی نوشت:«نظام استکبار می داند که با این گونه جنایت ها هرگز نخواهد توانست در اراده های مصمم مجاهدان بزرگی که در دامان ملت های مسلمان تربیت شده اند، خللی به وجود آورد.»

متن کامل این یادداشت به شرح ذیل است:

سردار سرافراز، فرمانده شجاع، قهرمان، حماسه آفرین و کم نظیر سپاه اسلام، سپهبد شهید قاسم سلیمانی، افتخار جاودانه همه ایرانیانی است که دل در گرو استقلال و اعتلای کشور دارند. این فرمانده محبوب و مقتدر، سرانجام در همین راه از خون پاک خویش مایه گذاشت و به دست شقی‌ترین افراد این روزگار به شهادت رسید.

نظام استکبار می داند که با این گونه جنایت ها هرگز نخواهد توانست در اراده های مصمم مجاهدان بزرگی که در دامان ملت های مسلمان تربیت شده اند، خللی به وجود آورد.

شهید قاسم سلیمانی، الگویی درخشان از این اراده های پولادین و تربیت یافتگان مکتب اسلام است. او که همه جوانی پاک و متعبّد خود را در جبهه‌های شرف و کرامت، در دفاع از میهن  و نظام جمهوری اسلامی گذرانیده بود، تا واپسین لحظات عمر  پربرکت خویش را در راه مقابله با اشقیای تکفیری و تروریست‌های جنایتکار سپری کرد، و در همین جبهه‌ شریف به آرزوی دیرین خود یعنی جان دادن در راه خدا و در حال جهاد فی سبیل الله نائل آمد.

بی شک صف استوار آرزومندان این موهبت و پویندگان  راه  جهاد و شهادت در ایران اسلامی، بنیانی مرصوص است که تداوم مسیر  نورانی شهید قاسم  سلیمانی  و دیگر شهدای اسلام و انقلاب را رقم خواهد زد و منهم من ینتظر و ما بدّلوا تبدیلا./ ایلنا 

 

 

 

کپی