اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

رشیدی: مظاهری سه امتیاز حیاتی برای استقلال گرفت

رشیدی: مظاهری سه امتیاز حیاتی برای استقلال گرفت

پیشکسوت استقلال گفت: رشید مظاهری‌ بارها و بارها با واکنش‌های دیدنی خود دروازه استقلال را نجات داد و به جرات می‌توان گفت او در دیدار مقابل گل گهر بهترین بازیکن زمین بود.

«منصور رشیدی» روز پنجشنبه اظهار داشت: استقلال پیروزی بزرگی را مقابل گل‌گهر سیرجان به دست آورد و توانست صدر جدول را به نام خود سند بزند.

وی افزود: رشید مظاهری‌ بارها و بارها با واکنش‌های دیدنی خود دروازه استقلال را نجات داد و با جرات می‌توان گفت او بهترین بازیکن زمین بود.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:خط میانی استقلال با دوندگی خود جنگ هافبک‌ها را بردند.  عملکرد مسعود ریگی خیلی خوب بود و توانست تمام توپ‌های سرگردان را دفع کند.

رشیدی تصریح کرد: مهدی قائدی با گلی که به ثمر رساند به طور حتم در ادامه لیگ انگیزه بیشتری پیدا خواهد کرد و گل‌های بیشتری را برای آبی‌پوشان به ثمر می‌رساند.

وی تاکید کرد: پتانسیل استقلال برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر زیاد است و اگر این تیم بتواند روند فعلی خود را حفظ کند در ادامه لیگ حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: در مقطع و شرایط فعلی آن چیزی که برای استقلال در اولویت است نتیجه‌گیری است چرا که به بازی خوب امتیاز نمی‌دهند./ایرنا


 

کپی