اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

حاشیه دیدار گل‌گهر - استقلال| دو پنالتی در ۳۰ دقیقه اول و اولین گل شماره ۱۰ در تاریخ ۱۰/۱۰

حاشیه دیدار گل‌گهر - استقلال| دو پنالتی در ۳۰ دقیقه اول و اولین گل شماره ۱۰ در تاریخ ۱۰/۱۰

تیم فوتبال استقلال در ۳۰ دقیقه اول بازی با گل گهر سیرجان صاحب دو ضربه پنالتی شد.

تیم‌های فوتبال گل‌گهر و استقلال از ساعت 16:20 امروز (چهارشنبه) در چارچوب هفته نهم لیگ برتر در ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان به مصاف هم رفتند.

* در گل‌گهر، بازیکنانی چون بهنام برزای، میلاد زکی‌پور،گادوین منشا، محسن کریمی و آرمین سهرابیان سابقه بازی در استقلال را دارند و با برخی از بازیکنان استقلال به خوش و بش پرداختند. فرشید اسماعیلی و محسن کریمی که هر دو نیمکت‌نشین هستند، با یکدیگر عکسی به یادگار انداختند.

* سهرابیان به دلیل محرومیت در این دیدار حضور ندارد.

* از علیرضا ابراهیمی بازیکن گل‌گهر به دلیل پوشیدن لباسی که روی آن تصویر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نقش بسته بود، تقدیر شد. ابراهیمی در تمام بازی‌های گذشته این کار را انجام داده بود.

* سیدحسین حسینی، فرشید اسماعیلی، فرشید باقری، سینا خادم‌پور، متین کریم‌زاده، هروویه میلیچ، آرش داجلیری، سبحان خاقانی و سجاد آقایی نیمکت‌نشینان استقلال هستند.

* صمد مرفاوی و آرش برهانی از دستیاران محمود فکری به دلیل سرماخوردگی به سیرجان سفر نکردند و در این بازی روی نیمکت حضور نخواهند داشت.

* امیر قلعه‌نویی، سرمربی گل‌گهر به عنوان تیم میزبان به سمت نیمکت استقلال رفت و با محمود فکری خوش‌آمد گفت.

* علیرضا حقیقی در ابتدای بازی قصد داشت با سر توپ زدن، مطهری را دربیل کند اما اشتباه او باعث شد استقلال صاحب پنالتی شود. این ضربه را غفوری تبدیل به گل کرد اما همین بازیکن در دقیقه 30 یک ضربه پنالتی دیگر را از دست داد.

* مهدی قایدی که پیراهن شماره 10 استقلال را برتن دارد، امروز در تاریخ 99/10/10 موفق به زدن اولین گل فصل خود در لیگ بیستم شد.

* این دیدار تا دقیقه 32 با برتری 2 بر صفر استقلال در جریان است./ تسنیم

تیم فوتبال استقلال , تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان ,

بیشتر بخوانید:

ترکیب استقلال و گل‌گهر اعلام شد

کپی