اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

فکری: استقلال و گل‌گهر دنبال فوتبال زیبا هستند/ بازی برای هر دو تیم سخت خواهد بود

فکری: استقلال و گل‌گهر دنبال فوتبال زیبا هستند/ بازی برای هر دو تیم سخت خواهد بود

محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که تیمش همچون گل‌گهر سیرجان به دنبال فوتبال زیباست.

محمود فکری درباره دیدار فردا (چهازشنبه) تیم فوتبال استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته نهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: هر دو تیم دنبال فوتبال زیبا و کسب امتیاز بوده و با توجه به اینکه در جدول تقریباً نزدیک به هم هستند دنبال گرفتن نتیجه خواهند بود. استقلال و گل‌گهر تیم‌‌هایی هستند که دنبال فوتبال زیبا هستند و بازی فردا قطعاً‌ برای هر دو تیم سخت خواهد بود.

وی در ادامه افزود: با توجه به شرایطی که داریم برای گرفتن امتیاز آمده‌ایم. بار دیگر سه بازیکن مصدوم به نام‌های شیخ دیاباته، داریوش شجاعیان و محمد نادری را در اختیار نداریم، اما بازیکنان جایگزین خوبی داریم. امیدوارم فردا بازی خوبی انجام دهیم و برنده بازی باشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به استقبال هواداران از حضور استقلال در سیرجان گفت: جا دارد از میهمان‌نوازی باشگاه گل‌گهر و همچنین هواداران استقلال که به فرودگاه و هتل آمده بودند، تشکر کنم. هر چند از هواداران می‌خواهیم با توجه به ویروس کرونا کمتر حضور داشته باشند و از دور حمایت کنند. هواداران بدانند در نبود آنها نیز با تمام وجود برای خوشحالی و سربلندی‌شان تلاش می‌کنیم.

فکری در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد از اسپانسر باشگاه نیز تشکر کنم که پشتیبان خوبی برای ماست و با حمایت‌هایش به ما دلگرمی داده و شکل خوبی به تیم می‌دهد./ تسنیم

کپی