اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۰ از شنبه در کمیسیون تلفیق بررسی می‌شود

جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۰ از شنبه در کمیسیون تلفیق بررسی می‌شود

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۰ از روز شنبه در این کمیسیون بررسی می‌شود.

  «رحیم زارع» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی افزود: در روزهای گذشته و از زمانی که لایحه بودجه به مجلس ارسال شده بحث‌های زیادی درباره بودجه نیروهای مسلح، سلامت، آموزش، همسان سازی حقوق بازنشستگان و منابع و مصارف سایر دستگاه‌ها و نهادها در کمیسیون تلفیق  مطرح و درباره این مباحث تبادل نظر شد.

وی اضافه کرد: در جلسه امروز نمایندگان موافق و مخالف صحبت‌های خود را بیان کردند که در نهایت با رای بیشتر نمایندگان موافق، کلیات بودجه ۱۴۰۰ تصویب شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه درباره ادامه روند کاری این کمیسیون اظهارداشت: ۱۶ کمیته در کمیسیون تلفیق تشکیل شده است و از فردا - چهارشنبه - تا جمعه این کمیته‌ها با اختیار کامل موارد مختلف را در کمیته تخصصی خود بررسی می‌کنند و از شنبه هفته آینده نیز جزئیات بودجه در کمیسیون تلفیق بحث و بررسی می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: تمام تلاش مجلس این است که همراه با دولت اصلاحات لازم برای بودجه ۱۴۰۰ را انجام دهد و به موقع در صحن علنی به رای نمایندگان گذاشته شود.

به گزارش ایرنا، کلیات بودجه ۱۴۰۰ با ۲۳ رای موافق و ۱۹ رای مخالف و یک رای ممتنع در جلسه امروز کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی تصویب شد./ایرنا

 

کپی