اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

ظرف ضدعفونی کننده ماسک با فناوریUV-C از راه رسید

ظرف ضدعفونی کننده ماسک با فناوریUV-C از راه رسید

ظرف ابتکاری ماسک صورت «گلوولایت» با فناوری UV-C می‌تواند ماسک‌های صورت را با بالاترین سرعت ممکن ضدعفونی کند. این ماسک برای زمان‌هایی که به ماسک جدید دسترسی ندارید یا فرصت کافی برای شستشوی ماسک وجود ندارد بسیار مناسب است.

شما می‌توانید به راحتی ماسک صورت خود را تمیز نگه دارید و عمر آن را به حداکثر برسانید. این دستگاه در ابعاد جیبی طراحی شده است و ماسک صورت شما را با نور UV-C ضد عفونی می‌کند. افزون بر این‌ها می‌توانید ماسک خود را در این دستگاه به راحتی حمل کنید.

تمیز نگه داشتن ماسک صورت در حالی که بیرون هستید کار سختی است. ذخیره ماسک در جیب یا کیف جواب نمی‌دهد. این مکان‌ها پر از میکروب و بقایای آن است؛ و استفاده از ماسک‌های یکبار مصرف باعث افزایش زباله‌های موجود در محل‌های دفن زباله می‌شود، بنابراین یکی از بهترین کار‌هایی که می‌توانید انجام دهید این است که یک مکان تمیز برای ماسک صورت خود تعیین کنید.

شاید بارزترین کیفیت گلوولایت استفاده از فناوری UV-C برای جلوگیری از رشد باکتری‌ها باشد. طبق اطلاعات این شرکت، اشعه UV-C پیوند‌های مولکولی را که DNA باکتری‌ها و ویروس‌ها را در کنار هم نگه می‌دارد، از بین می‌برد. این ظرف ماسک صورت، اشعه UV-C را به سطح ماسک ارسال می‌کند و پس از ۱۵ دقیقه انفجار کامل UV-C از شش چراغ UV-C، دارای حداکثر عملکرد میکروب کش ۲۷۰ میلی متری انجام می‌شود.

ماسک‌های صورت مطمئناً در کند کردن شیوع بیماری‌های منتقل شده در هوا موثر هستند. متاسفانه از سال ۲۰۲۰ ماسک‌های صورت با نرخ ۱۲۹ میلیارد در ماه وارد محیط زندگی ما می‌شوند. این یک آمار حیرت انگیز است، به ویژه هنگامی که بسیاری از ماسک‌ها باید به راحتی روی زمین افتاده اند. هدف این ظرف ماسک صورت ارائه راه حلی برای افرادی است که مایل هستند ماسک‌های خود را ذخیره کنند./انتخاب

کپی