اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

سقوط پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال اراضی اشغالی

سقوط پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال اراضی اشغالی

همزمان با اعلام آغاز رزمایش نظامی گسترده گروه‌های مقاومت فلسطین در غزه، منابع خبری رژیم صهیونیستی از سقوط یک فروند پهپاد شناسایی این رژیم در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

 به نقل از رسانه‌های رژیم صهیونیستی، یک فروند پهپاد جاسوسی این رژیم امروز در منطقه «نهلال» واقع در شمال فلسطین اشغالی سقوط کرد.

«آفیخای ادرعی» سخنگوی ارتش صهیونیستی مدعی شد که نقص فنی علت سقوط این پهپاد شناسایی بوده است.

ادعای رژیم صهیونیستی درباره سقوط این پهپاد در حالی است که گروه‌های مقاومت فلسطینی رزمایش بزرگ نظامی گروه‌های مقاومت فلسطین در غزه را آغاز کردند.

ابو حمزه سخنگوی «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز در یک نشست خبری از آغاز این مانور نظامی در غزه خبر داد و گفت: گزینه مقاومت همچنان تنها راه مطمئن و ضامن واقعی برای تحقق اهداف فلسطینیان است.

با آغاز نخستین رزمایش نظامی مشترک «گروه‌های مقاومت فلسطین» در نوار غزه، ارتش رژیم صهیونیستی را به شدت نگران و آنها را مجبور کرده که در حالت آماده باش کامل قرار گیرند.

در همین ارتباط، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» گزارش داد که ارتش رژیم اشغالگر همزمان با قرائت بیانیه اتاق مشترک گروه‌های فلسطینی، سطح آماده‌باش خود را ارتقا داده است.

خبرگزاری فلسطینی «شهاب» نیز در این باره گزارش داد که رژیم صهیونیستی سطح آماده باش در مرزهای جنوبی فلسطین اشغالی با نوار غزه را افزایش داد. / ایرنا

کپی