اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

برنامه دور برگشت لیگ برتر بسکتبال مردان اعلام شد

برنامه دور برگشت لیگ برتر بسکتبال مردان اعلام شد

فدراسیون بسکتبال برنامه دور برگشت لیگ برتر مردان را اعلام کرد.

کمیته مسابقات و داوران فدراسیون بسکتبال برنامه دور برگشت لیگ برتر بسکتبال مردان را اعلام کرد. لیگ برتر بسکتبال در این فصل در قالب ۲ گروه هشت تیمی در حال پیگیری است. این رقابت‌ها در سالن بسکتبال آزادی و به صورت متمرکز برگزار می‌شود.

گروه الف شامل تیم‌های شهرداری گرگان، پالایش نفت آبادان، آویژه صنعت پارسا، اکسون تهران، رعد پدافند هوایی مشهد، شورا و شهرداری قزوین، خانه بسکتبال خوزستان و صنعت مس رفسنجان می‌شود.

برنامه گروه الف به شرح زیر است:

چهارشنبه ۲۴ دی

صنعت مس رفسنجان - شهرداری گرگان (ساعت ۱۴:۳۰)

خانه بسکتبال خوزستان - پالایش نفت آبادان (ساعت ۱۷:۳۰)

پنجشنبه ۲۵ دی

شهرداری گرگان - خانه بسکتبال خوزستان (ساعت ۱۴:۳۰)

پالایش نفت آبادان - صنعت مس رفسنجان (ساعت ۱۷:۳۰)

جمعه ۲۶ دی

شورا و شهرداری قزوین - آویژه صنعت پارسا (ساعت ۱۴:۳۰)

رعد پدافند هوایی مشهد - اکسون تهران (ساعت ۱۷:۳۰)

شنبه ۲۷ دی

اکسون تهران - آویژه صنعت پارسا (ساعت ۱۴:۳۰)

رعد پدافند هوایی مشهد - شورا و شهرداری قزوین (ساعت ۱۷:۳۰)

جمعه ۳ بهمن

شورا و شهرداری قزوین - صنعت مس رفسنجان (ساعت ۱۴:۳۰)

پالایش نفت آبادان - رعد پدافند هوایی مشهد (ساعت ۱۷:۳۰)

شنبه ۴ بهمن

رعد پدافند هوایی مشهد - صنعت مس رفسنجان (ساعت ۱۴:۳۰)

پالایش نفت آبادان - شورا و شهرداری قزوین (ساعت ۱۷:۳۰)

یکشنبه ۵ بهمن

اکسون تهران - شهرداری گرگان (ساعت ۱۴:۳۰)

آویژه صنعت پارسا - خانه بسکتبال خوزستان (ساعت ۱۷:۳۰)

دوشنبه ۶ بهمن

شهرداری گرگان - آویژه صنعت پارسا (ساعت ۱۴:۳۰)

خانه بسکتبال خوزستان - اکسون تهران (ساعت ۱۷:۳۰)

گروه ب نیز شامل تیم‌های مهرام، شیمیدر قم، ذوب‌آهن اصفهان، صنعت مس کرمان، نیروی زمینی تهران، آینده‌سازان، جوانان ۲۰۲۰ (کوچین آمل) و شهرداری بندرعباس می‌شود.

برنامه گروه ب به شرح زیر است:

دوشنبه ۲۹ دی

نیروی زمینی ارتش - شیمیدر قم (ساعت ۱۴:۳۰)

آینده سازان تهران - مهرام تهران (ساعت ۱۷:۳۰)

سه‌شنبه ۳۰ دی

شیمیدر قم - آینده‌سازان تهران (ساعت ۱۴:۳۰)

مهرام تهران - نیروی زمینی ارتش (ساعت ۱۷:۳۰)

چهارشنبه ۱ بهمن

جوانان ۲۰۲۰ - شهرداری بندرعباس (ساعت ۱۴:۳۰)

صنعت مس کرمان - ذوب‌آهن اصفهان (ساعت ۱۷:۳۰)

پنجشنبه ۲ بهمن

ذوب‌آهن - شهرداری بندرعباس (ساعت ۱۴:۳۰)

صنعت مس کرمان - جوانان ۲۰۲۰ (ساعت ۱۷:۳۰)

سه‌شنبه ۷ بهمن

جوانان ۲۰۲۰ - نیروی زمینی ارتش (ساعت ۱۴:۳۰)

مهرام تهران - صنعت مس کرمان (ساعت ۱۷:۳۰)

چهارشنبه ۸ بهمن

صنعت مس - نیروی زمینی ارتش (ساعت ۱۴:۳۰)

مهرام - جوانان ۲۰۲۰ (ساعت ۱۷:۳۰)

پنجشنبه ۹ بهمن

ذوب آهن اصفهان - شیمیدر قم (ساعت ۱۴:۳۰)

شهرداری بندرعباس - آینده سازان تهران (ساعت ۱۷:۳۰)

جمعه ۱۰ بهمن

شهرداری بندر عباس - شیمیدر قم (ساعت ۱۴:۳۰)

آینده سازان تهران - ذوب‌آهن اصفهان (ساعت ۱۷:۳۰)

دور رفت این رقابت‌ها از پنجشنبه ۲۰ آذرماه به طور متمرکز آغاز شده و تا ۲۳ دی ماه ادامه خواهد داشت./ فدراسیون بسکتبال

کپی