اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

انسداد مقطعی در محور کندوان

انسداد مقطعی در محور کندوان

رئیس پلیس راه استان مازندران از انسداد مقطعی محور کندوان حد فاصل مرزن آباد تا دزدبن به دلیل اجرای عملیات اصلاح مسیر در این محور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا قدمی در تشریح این خبر، گفت: به منظور اجرای عملیات تراشه برداری و اصلاح مسیر از کیلومتر 5 تا 15 حد فاصل مرزن آباد تا دزدبن محور کندوان، محدودیت های ترافیکی در این محور به اجرا در خواهد آمد.

وی تصریح کرد: به همین منظور از تاریخ 8 دی ماه 99 تا 13 اسفندماه 99 تردد وسایل نقلیه از ساعت 8 صبح تا 5 عصر روز های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته به غیر از ایام تعطیلات رسمی و روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه در این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران افزود: رانندگانی که قصد تردد در این محور در روزها و ساعت های یاد شده را دارند می توانند از محورهای جایگزین هراز، کندوان و فیروزکوه تردد کنند.

سرهنگ قدمی در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی مناسب، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند./ ایسنا

کپی