اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

اعتراف به 65 فقره سرقت سیم برق در تنکابن

اعتراف به 65 فقره سرقت سیم برق در تنکابن

فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند سارقان سیم و کابل برق از شبکه های توزیع برق با 65 فقره سرقت در "تنکابن" خبر داد.

سردار "مرتضی میرزایی"  گفت: در پی وقوع سرقت های متعدد سیم و کابل برق از شبکه های توزیع برق در شهرستان "تنکابن"، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در اجرای این ماموریت، ماموران پلیس آگاهی با به کارگیری منابع اطلاعاتی موفق شدند، سارقان را که با تشکیل یک باند 3 نفره اقدام به سرقت سیم و کابل برق در آن شهرستان می کردند، شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران در ادامه اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پس از هماهنگی های قضائی با همکاری ماموران کلانتری "نشتا" متهمان را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

این مقام انتظامی همچنین اظهار داشت: متهمان در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 65 فقره سرقت سیم و کابل برق از شبکه های توزیع برق در شهرستان "تنکابن" اقرار کردند و پس از تشکیل پرونده با قرار قانونی مناسب از سوی مرجع قضائی روانه زندان شدند.

سردار میرزایی در خاتمه به مردم توصیه کرد: ضمن توجه به هشدارهای انتظامی و تعامل با پلیس در برقراری نظم و امنیت عمومی در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.#پلیس 

کپی