اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

پاتک پلیس به 130سارق در پایتخت

پاتک پلیس به 130سارق در پایتخت

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت دَر دهمین مرحله طرح امنیت محله محور از دستگیری 130 نفر از سارقان، مالخران و فروشندگان مواد مخدر خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ"دوستعلی جلیلیان " در اجرای دهمین مرحله از طرح امنیت محلیه محور بیان داشت: در ادامه سلسله طرح های ارتقاء امنیت در پایتخت، دهمین مرحله از طرح امنیت محله محور بــا تلاش همکاران، کار اطلاعاتی و انجام اقدامات توسط کلانتری های سرکلانتری هفتم برگزار شد.
وی گفت: 130نفر از سارقان، مالخران، فروشندگان مواد مخدر و قاچاقچی دَر این طرح دستگیر شدند که از این تعداد 1 هزار و 2٠٠ عدد اموال مسروقه کشف شد.
سرکلانتر هفتم  پایتخت افزود: 17دستگاه خودرو، 35 موتور سیکلت، دو و نیم میلیارد تومان از اموال مردم، نمونه ای از این کشفیات اســـت.
سرهنگ جلیلیان افزود در دهمین مرحله از طرح امنیت محله محور سه نفر قاچاقچی اموال قاچاق دستگیر و از این افراد مقدار هفت میلیارد ریال اموال که به صورت قاچاق وارد کشور شده بود کشف گردید.
سرکلانتر هفتم در ادامه گفت تعداد سارقان و مالخران  دستگیر شده در این طرح 56 نفر بوده که از آنان، دو میلیارد و پانصد میلیون تومان اموال سرقتی کشف و ضبط گردید.
وی گفت در اجرای این طرح 63 نفر خرده فروش و توزیع کتتده انواع مواد مخدر دستگیر که از این سوداگران مرگ 650 گرم انواع مواد مخدر کشف گردید.
سرکلانتر هفتم ضمن قدردانی از شهروندان گرامی که در اجرای این طرح پلیس را یاری نمودند از انان خواست از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 که حلقه ارتباط مردم با پلیس است هرگونه موضوع مشکوک را به اطلاع خادمان خود در نیروی انتظامی برسانند.

کپی