اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

رونالدو: دوست دارم پسرم فوتبالیست شود

رونالدو: دوست دارم پسرم فوتبالیست شود

فوق ستاره تیم فوتبال یوونتوس گفت: به پسرم فشار نمی‌آورم که فوتبالیست شود اما اگر از من در مورد آینده او بپرسید باید بگویم که دوست دارم این اتفاق رخ دهد.

«کریستیانو رونالدو» که به تازگی جایزه بهترین بازیکن قرن را از گلوب ساکر اواردز دریافت کرده است در مصاحبه‌ای در خصوص خالی بودن استادیوم‌های فوتبال از تماشاگر، اظهار داشت: باید صادقانه بگویم که بازی کردن در یک ورزشگاه خالی از تماشاگر کسل‌کننده است. ما بازیکنان به همه پروتکل‌های بهداشتی احترام می‌گذاریم و سلامتی مهمترین چیز است اما اگر بخواهم صادق باشم باید بگویم که رعایت این پروتکل‌ها را اصلا دوست ندارم.

وی افزود: فوتبال را قبل از هر کاری انجام می‌دهم چراکه علاقه من همیشه فوتبال است. من برای خانواده، فرزندان، دوستان و هواداران بازی می‌کنم اما در حال حاضر شرایط بدی وجود دارد که من آن را دوست ندارم.

رونالدو تصریح کرد: لحظه‌ای که مردم مرا در استادیم هو می‌کنند را دوست دارم. امیدوارم این شرایط در سال ۲۰۲۱ تغییر کند و ما بتوانیم هواداران زیادری را در استادیوم‌ها ببینیم.

فوق ستاره تیم فوتبال یوونتوس درباره الگو شدنش در جهان فوتبال، گفت: خیلی عالی است وقتی که نگاه می‌کنی و می‌بینی بازیکنان جوان و بچه‌ها می‌خواهند مثل تو شوند. آنها موهایشان را مثل من کوتاه می‌کنند و می‌خواهند مهارت‌هایم را داشته باشند. این باعث خوشحالیم است که بچه سمت من می‌دوند و مانند من خوشحالی گل می‌کنند. پسرم را می‌بینم که ۱۰ سال دارد و می‌خواهد شبیه من شود. همیشه به او می‌گویم که تو یک راه طولانی برای انجام این کار داری تا مثل پدرت شوی.

وی در خصوص آینده پسرش عنوان کرد: به او فشار نمی‌آورم که فوتبالیست شود اما اگر از من در مورد آینده او بپرسید باید بگویم که دوست دارم این اتفاق رخ دهد. مهم‌ترین نکته این است که در هر کاری بهترین باشی چه به عنوان یک فوتبالیست یا چه به عنوان یک پزشک./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

اهدای جایزه فوتبالیست قرن به رونالدو+ فیلم

کپی