اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
دست در دست یک تیم خاص را قهرمان کنیم؛

بیانیه تند ذوب‌آهن علیه سازمان لیگ و پرسپولیس

بیانیه تند ذوب‌آهن علیه سازمان لیگ و پرسپولیس

باشگاه ذوب آهن با انتشار بیانیه‌ای حمله شدیدی به پرسپولیس و برنامه ریزی سازمان لیگ داشته است.

این روزها صحبت در مورد حمایت از پرسپولیس که فینال آسیا را داشت، در هر جایی شنیده می‌شود. ظهر امروز جواد نکونام به صورت غیرمستقیم حمله تندی به باشگاه پرسپولیس و برنامه ریزی سازمان لیگ بر وفق مراد شاگردان یحیی گل‌محمدی داشت و حالا هم باشگاه ذوب‌آهن بیانیه‌ای شدید الحن علیه پرسپولیس منتشر کرده و اتهامات زیادی را متوجه پرسپولیس و حمایت سازمان لیگ از این تیم کرده است.

متن بیانیه باشگاه ذوب‌آهن به شرح زیر است:

« تصمیمات عجیب و خارق العاده و لحظه ای، لیگ برتر فوتبال ایران را جذاب تر از همیشه کرده است. آنقدر جذاب که نه باشگاه‌ها تکلیف خود را می‌دانند نه تیمها، نه هواداران عزیز. هواداران را نه کرونا امان‌شان می‌دهد، نه برنامه ریزی های فوق تخصصی لحظه ای. این‌ها همه بماند، تازه می‌رسیم به هزینه های میلیونی باشگاه‌ها. هزینه گزاف بلیط، هواپیمای چارتر، هزینه استقرار در هتل ، غذا و بار دیگر کنسلی بلیط و رزرو مجدد بلیط و خستگی تیم‌ها اشکال ندارد.

فدای سر تیم خاص، همه و همه باید تلاش کنند برای حمایت از یک تیم خاص. یک روز می‌خواهند یک تیم را برای دستگرمی در مسابقات آسیایی به زور مقابلش بازی دهند. روز دیگر می‌خواهند برای استراحت بیشتر این تیم، مقابلش بازی تیم را با تاخیر برگزار کنند، اما با بهانه های مختلف.

اوج خلاقیت و اخلاق مداری. واقعا چه کسی جوابگوی خسارت و هزینه های میلیونی تیم های دیگر است. چرا نباید مسابقات طبق برنامه ریزی قبلی انجام شود مگر بقیه تیم های لیگ حق وحقوقی ندارند؟

داوری پر اشتباه کم بود برنامه ریزی لحظه ای هم به آن اضافه شد، تا دست در دست هم دهیم تا تیم خاص را کنیم قهرمان.

بهتر است لیگ های اروپایی هم از لیگ ما کپی برداری کنند این همه خلاقیت و تصمیمات زیبا واقعا حیف است که مورد توجه قرار نگیرد.»

بیشتر بخوانید:

بیانیه باشگاه پرسپولیس: با حمله به ما در فکر فرار از ناکامی هستند

کپی