اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

تذکر مسجد جامعی به سرقت دیوارهای صوتی پل‌صدر

تذکر مسجد جامعی به سرقت دیوارهای صوتی پل‌صدر

عضو شورای شهر تهران با اشاره به شاکی بودن ساکنان حوالی پل‌صدر از شهردار تهران خواست تا نامه های این شهروندان را بی پاسخ نگذارد.

احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر درباره مشکلات پل‌صدر گفت: همزمان با ساخت این پل، بحث آلودگی صوتی و بصری برای ساکنین اطراف پل مطرح بود.

وی گفت: در آن زمان گزارشی داشتیم مبنی بر اینکه اگر پنل‌ها یا دیوارهای عایق صوتی نصب شود، می‌تواند تا ۹۰ درصد آلودگی صوتی را کاهش دهد، ولی علی‌رغم نصب پنل‌های صوتی، انتظار لازم برای کاهش آلودگی صوتی برآورده نشد و از طرفی با مشکل سرقت پنل‌ها نیز مواجه شدیم.

وی با اشاره به شاکی بودن ساکنان حوالی پل‌صدر گفت: راه‌حل جدیدی برای حل مشکلات ساکنین محدوده پل‌صدر ارائه نشده و پنل‌های صوتی به دلیل سرقت‌های ادامه‌دار عملا کارایی لازم را نداشته است.

مسجدجامعی تصریح کرد: در سالهای قبل ادعا شده بود که اگر آسفالت پل متخلل باشد می‌تواند آلودگی صوتی را کاهش دهد که بررسی‌های فنی و اقتصادی انجام این کار را تأیید نکرده است.

وی با اشاره به اینکه نامه مردم در زمینه مشکلات پل‌صدر بی‌جواب مانده است، گفت:‌از حناچی می‌خواهم به این موضوع رسیدگی کند و نامه‌ها را بدون جواب نگذارد.

/فارس 

کپی