اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
از سوی سازمان بهداشت جهانی؛

اپلیکیشن رسمی مبارزه با کرونا رونمایی شد

اپلیکیشن رسمی مبارزه با کرونا رونمایی شد

اپلیکشین رسمی مبارزه ویروس کرونا برای دومین بار و پس از حذف مشکلات ساختاری ارائه شد. این نسخه به شکل عمومی و در قالب APK قابل بارگیری است.

 سازمان جهانی بهداشت برای اولین بار برنامه رسمی مبارزه با ویروس کرونا را در ماه آوریل وارد بازار کرد، اما این نسخه خیلی زود از دسترس عمومی خارج شد، زیرا هنوز آماده نبود.

اکنون سازمان بهداشت جهانی نسخه پایدار این برنامه را در پلی استور با ارائه اطلاعات قابل اعتماد و اقدامات ایمنی در برابر ویروس کشنده کرونا ارائه داده است.

این برنامه موسوم به WHO COVID-۱۹ Updates متک، بیشتر یک برنامه عمومی است که شما را با تعداد موارد ابتلا، اخبار و مواردی از این دست به روز می‌کند. این اپ به شما در مورد تمام اصول بهداشتی و فاصله سنجی اجتماعی می‌گوید که به طور بالقوه می‌تواند از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کند. گرچه چیز جدیدی در مورد این اطلاعات وجود ندارد، برنامه WHO به عنوان یک منبع معتبر عمل می‌کند که همه اطلاعات پراکنده را به یک دسته مستقل تبدیل می‌کند.

افزون بر این‌ها در بخش «یادگیری» این اپلیکیشن، برخی افسانه‌های رایج را بررسی می‌کند و به سوالات اساسی شما پاسخ می‌دهد. شما همچنین می‌توانید رشد موارد ابتلا در سراسر جهان را تحت نظر داشته باشید. برنامه WHO COVID-۱۹ Updates اکنون در پلی استور فعال است، اما ممکن است روند ارائه خدمات آن برای کاربران در کشور‌های مختلف با تاخیر انجام شود./انتخاب


آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی