اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
بخشدار

برخی واحدهای سیل‌زده معمولان پلدختر تکمیل نشده است

برخی واحدهای سیل‌زده معمولان پلدختر تکمیل نشده است

بخشدار معمولان گفت: برخی واحدهای مسکونی سیل‌زده این منطقه به دلیل گرانی مصالح و محدودیت تسهیلات تاکنون تکمیل نشده است.

سید حبیب الله موسوی روز یکشنبه در جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر، سالگرد شهید سلیمانی و ۹ دی اظهار داشت: مشکلات زیرسازی سایت شهیدسلیمانی، دیواره ساحلی و دایک حفاظتی منازل غربی برطرف نشده و روند تکمیل آن بسیار کند است.

وی گفت: منازل احداثی سایت شهیدسلیمانی سیل‌زدگان معمولان در زمین های خریداری شده از سوی دولت ساخته شده که تاکنون تکمیل نشده است و علاوه بر این، درخصوص جدول گذاری و ساماندهی خیابان نیز مشکلاتی دارند.

وی به فراررسیدن سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و افزود: این شهید والامقام به تنهایی با تاثیرگذاری بر جبهه مقاومت، مکتبی را فرا روی ما قرار داد که همه موظف به ادامه این راه و حفظ اهداف بلند و ارزشمند این شهید بزرگوار هستیم.

بخشدار معمولان گفت: جهان از مکتب شهید سلیمانی تاثیر پذیر بود و تلاش های این شهید بزرگوار در استکبارستیزی برای همه انسان های آزاده به روشنی آشکار شد.

موسوی افزود: در شرایط محدودکننده شیوع ویروس کرونا، مراسم سالگرد شهید سلیمانی و دهه فجر باید با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شود.

سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی المهندس از فرماندهان مقاومت، پس از عمری مجاهدت بامداد روز ۱۳ دی ماه سال ۹۸ با حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.  / ایسنا

کپی