اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

صنعا: قادریم اهداف حساس اسرائیلی را هدفگیری کنیم

صنعا: قادریم اهداف حساس اسرائیلی را هدفگیری کنیم

یکی از مسئولان دولت صنعا اعلام کرد، رژیم صهیونیستی بعد از عادی‌سازی روابط با برخی کشورهای عربی تحرک نظامی در منطقه را آغاز کرده است.

 به نقل از شبکه خبری المیادین، جلال الرویشان، معاون دولت صنعا در امور دفاع و امنیت گفت: تل‌آویو بعد از عادی‌سازی روابط با کشورهای عربی تحرک نظامی در منطقه را آغاز کرده است. صهیونیست‌ها از آغاز تجاوز ائتلاف سعودی به یمن از ائتلاف حمایت لجستیکی به عمل آوردند و اکنون برای توجیه و بهانه‌تراشی و تهدید جهت پیشروی نظامی در منطقه تلاش می‌کنند. آنچه که طی ۶ سال نتوانستند به آن برسند هرگز طی یک ماه و حتی در دوره ریاست‌جمهوری جو بایدن، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا به آن نخواهند رسید.

الرویشان گفت: هدف اظهارات رژیم صهیونیستی درباره یمن اطمینان بخشیدن به کشورهایی است که به عادی‌سازی روابط با این رژیم پرداختند.

وی تاکید کرد: صنعا قادر است اهداف حساس اسرائیلی را در صورت ارتکاب هرگونه حماقتی علیه یمن مورد هدف قرار دهد. ما از کشورهای ائتلاف سعودی می‌خواهیم این را درک کنند که اگر جبهه دریای سرخ شعله‌ور شود اوضاع بسیار وخیم خواهد شد.

وی گفت: یمن از شش سال پیش با تجاوزی روبرو است که امنیت ملی این کشور را هدف قرار داده است و توانستند در زمین، هوا و دریا پایداری کنند. / ایسنا

کپی