اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
مجتبی حسینی، سرمربی نفت مسجدسلیمان در گفت‌و‌گو با «ایران»:

ماشین‌سازی به هر طریق می‌خواست برنده باشد

ماشین‌سازی به هر طریق می‌خواست برنده باشد
محمد محمدی سدهی

ماشین‌سازی از سری رقابت‌های هفته هشتم لیگ برتر فوتبال جمعه در دیداری خانگی به مصاف نفت مسجدسلیمان رفت و نتیجه را با یک گل به میهمان خود واگذار کرد. این دیدار با حاشیه آغاز شد و با جنجال به پایان رسید.

در حالی که فوتبالدوستان تبریزی و مسجدسلیمانی در انتظار پخش زنده بازی بودند اما به دلیل آنچه عدم هماهنگی اعلام شد، نیمه نخست این بازی پخش زنده نشد. البته صحبت‌های هفته پیش علیرضا منصوریان سرمربی سابق تراکتور علیه زنوزی مالک این باشگاه باعث شد باشگاه تبریزی اعلام کند که چون در برنامه فوتبال برتر به آنها اجازه پاسخگویی داده نشد، آنها هم در بازی‌های خانگی اجازه ورود دوربین‌های صداوسیما را نمی‌دهند. پس از آن دیگر باشگاه تبریزی یعنی ماشین‌سازی هم چنین تهدیدی انجام داد. در هر حال و با هر دلیلی جمعه این اتفاق افتاد و نیمه اول بازی روی آنتن نرفت. موضوعی که با واکنش باشگاه نفت مسجدسلیمان همراه شد و این باشگاه در بیانیه‌ای اقدام صداوسیمای آذربایجان شرقی را عجیب دانست و در مقابل باشگاه ماشین‌سازی در جوابیه‌ای عنوان داشت که با اظهارنظرهای پوچ و بی‌اساس بهانه دست شبکه‌های فرصت‌طلب معاند ندهید. گفتنی است در پایان بازی هم درگیری‌هایی میان تعدادی از بازیکنان دو تیم به وجود آمد.

در این شرایط سرمربی نفت مسجدسلیمان به خبرنگار «ایران» گفت: «این بازی برای هر دو تیم سخت و مهم بود بخصوص ماشین‌سازی که در انتهای جدول قرار دارد. آنها به هر طریق ممکن می‌خواستند 3 امتیاز بازی را بگیرند و این موضوع باعث شد دیدار با برخی حواشی مواجه شود. علاوه بر این دیدار با ماشین‌سازی به‌خاطر شرایط جوی یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما بود.»

مجتبی حسینی صحبت‌های خود را این‌گونه ادامه داد: «ما سعی کردیم مقابل ماشین‌سازی با حوصله بازی کنیم و در زمان مناسب به این تیم ضربه بزنیم که خوشبختانه نقشه‌های ما عملی شد و توانستیم این دیدار را با پیروزی پشت سربگذاریم و 3 امتیاز شیرین از تبریز بگیریم. این 3 امتیاز برای ما هم بسیار حائز اهمیت بود چرا که می‌خواهیم گام به گام خودمان را به بالای جدول برسانیم. فعلاً در جایگاه ششم جدول هستیم و حالا با خیالی راحت‌تر به بازی‌های پیش‌رو می‌اندیشیم.»

ســــرمــربی نفــت مســجــدســلیــمان درخصوص پخش نشدن نیمه نخست و حواشی این دیدار در پایان بازی اظهار داشت: «واقعاً موضوع عجیبی بود و پیش از بازی از این اتفاق بی‌اطلاع بودیم. باید این موضوع پیگیری شود، تیم ما هواداران بسیاری دارد که بی‌دلیل از تماشای بازی تیم محبوب‌شان محروم شدند. تماس‌های زیادی از سوی هواداران داشتیم و از پخش نشدن این دیدار بشدت گله‌مند بودند. از طرفی به نظرم اتفاقات آخر بازی مسأله خاص و بزرگی نبود و بی‌دلیل و بیش از حد به آن پرداخته شد. اتفاق خاصی نیفتاد و درگیری بازیکنان دو تیم همانند بازی‌های دیگر بود و مشکل خاصی پیش نیامد. بازیکنان جوان هستند و احساساتی و در فوتبال این موضوعات پیش می‌آید. عدم حضور دوربین‌های صداوسیما در نیمه نخست در ایجاد این حواشی بی‌تأثیر نبود و از نظر من این موضوع، اتفاق مهمی بود.»

مجتبی حسینی به آینده تیمش در این فصل خوشبین است: «سعی می‌کنیم بازی به بازی جلو برویم و می‌خواهیم بهترین نتایج را کسب کنیم. امیدوارم تیم‌مان و بازیکنان پیشرفت کنند. بازیکنان ما جوان و به دنبال پیشرفت هستند، به این دلیل انگیزه زیادی برای نشان دادن خودشان در زمین دارند. اگر اتفاق خاصی نیفتد آخر فصل با یک نتیجه خوب لیگ را به پایان می‌رسانیم.»

گوهری:  درگیری جزئی بود، داور بی‌دلیل قرمز داد

احمد گوهری، دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان که در درگیری‌های انتهای بازی نقش پررنگی داشت در این خصوص به «ایران» گفت: «بازی خوبی مقابل ماشین‌سازی داشتیم و موفق شدیم حریف را شکست دهیم. درگیری آخر بازی مسأله خاصی نبود و آنها بی‌جهت موضوع را بزرگ می‌کنند. آنها در این بازی شکست خوردند و حالا می‌خواهند برای این شکست بهانه بیاورند. من در انتهای بازی کار خاصی انجام ندادم که بخواهم در‌مورد آن صحبت کنم و داور بی‌دلیل به من کارت قرمز داد. انتهای بازی یک درگیری جزئی با بازیکن ماشین‌سازی داشتم و باز هم می‌گویم موضوع خاصی نبود.» 

کپی