اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹

باشگاه نفت مسجد سلیمان: باید با مسئولان باشگاه تبریزی برخورد قضایی شود

باشگاه نفت مسجد سلیمان: باید با مسئولان باشگاه تبریزی برخورد قضایی شود

باشگاه نفت مسجد سلیمان با صدور متنی تاکید دارد که باید با مسببان عدم پخش نیمه اول دیدار این تیم برابر ماشین سازی برخورد جدی شود.

دیدار دو تیم ماشین سازی و نفت مسجدسلیمان که به میزبانی تبریزی ها در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی (بنیان دیزل) برگزار شد، درنهایت با حواشی فراوانی که به همراه داشت، با نتیجه یک بر صفر به سود شاگران مجتبی حسینی خاتمه یافت.

یکی از حواشی جالب توجه این مسابقه که درچارچوب هفته هشتم رقابت های لیگ برتر در دوره بیستم انجام شد، عدم پخش نیمه اول بازی بود و از نیمه دوم بود که پخش زنده این دیدار در کنداکتور صدا و سیمای تبریز و به طبع آن استان خوزستان قرار گرفت.

این موضوعی است که با اعتراض و انتقاد باشگاه نفت مسجد سلیمان روبرو شده و روابط عمومی این باشگاه متنی به شرح زیر منتشر کرده است:

« ما از این موضوع که صدا و سیمای استان آذربایجان علیرغم مستقل بودن و  فعالیت زیر نظر رهبری، به دستور یک مالک نیمه اول را پخش نکرد و حق مرد خوزستان را پایمال کردند، گلایه داریم. یک نیمه هواداران خوزستانی را معطل کردند؛ آنها در واقع سلیقه‌ای رفتار کردند و ورود صدا و سیما را ممنوع کردند. این متاسفانه به مدیریت صدا و سیما بازمی‌‎گردد. بایستی با عاملین این تصمیم برخورد شود. باشگاه نفت مسجد سلیمان این درخواست را دارد که با مسببان این موضوع در هر مقامی که هستند، برخورد قضایی صورت گیرد، تا این موضوع باب نشود و هر کس در آینده هر کاری دوست داشت، انجام ندهد.»/ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

مهدی: از اتفاق راه ندادن دوربین‌‌ها در بازی ماشین سازی و نفت به راحتی نمی‌گذریم/ تاریخ دربی فردا اعلام می‌شود

کپی