اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

۲۵ اوباش درتله پلیس ایلام

۲۵ اوباش درتله پلیس ایلام

فرمانده انتظامی استان ایلام از اجرای طرح موفق پلیس استان در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: در اجرای این طرح، ۲۵ نفر از اراذل و اوباش و ۷ قبضه سلاح ساچمه‌زنی کشف شد.

 سرهنگ "دلاور القاصی مهر" اظهار داشت: مبارزه قاطع و مستمر با اراذل و اوباش وکسانی که بخواهند امنیت و آرامش استان را به مخاطره بیندازند در اولویت برنامه‌های پلیس خواهد بود.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته و در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، ۷ قبضه سلاح ساچمه‌زنی، ۵۰۰ گرم مواد مخدر، ۱۴۰ هزار نخ سیگار قاچاق، تعداد ۵۸ راس گوسفند قاچاق،۲۵ نفر از اراذل و اوباش و فروشندگان موادمخدر دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه این طرح در روز‌های آینده نیز با اقتدار پیگیری خواهد شد، تاکید کرد: اراذل و اوباش، قاچاقچیان سلاح و کالا و ارز باید بدانند که هیچ جای امنی برای آنان در استان ایلام وجود ندارد.

سرهنگ القاصی مهر گفت: امنیت و آرامش مردم استان ایلام خط قرمز ماست و با کسانی که از خط قرمز‌های پلیس عدول کنند برابر قانون و در راستای مطالبه به حق مردم به شدت برخورد خواهیم کرد.صدا وسیما 
 

کپی