اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

پاتک پلیس به 191 سارق وکشف 236 فقره سرقت در سیستان و بلوچستان

پاتک پلیس به 191 سارق وکشف 236 فقره سرقت در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 191 سارق وکشف 236 فقره انواع سرقت خبر داد.

سردار " احمد طاهری" گفت: در هفته ایی که گذشت طرح " امنیت و آرامش "با اولویت برخورد قاطع و قانونی با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت عمومی و دستگیری سارقان توسط ماموران فرماندهی انتظامی استان و با همکاری دستگاه های امنیتی و قضائی در سراسر استان اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح ، طی یک هفته عملیات 191 سارق که اقدام به سرقت های مسلحانه ،به عنف و عادی از شهروندان کرده بودند دستگیر و 236 فقره انواع سرقت کشف شد.

فرمانده انتظامی سیستان بلوچستان با اشاره به انهدام 2 باند سرقت ،کشف 3 فقره سرقت مسلحانه و 12 فقره سرقت به عنف بیان داشت: در این طرح از سارقان 24 قبضه سلاح گرم و شکاری غیر مجاز به همراه مهمات جنگی، از متهمان کشف شد.

سردارطاهری عنوان کرد: دراین رابطه مجموعا12میلیارد ریال اموال مسروقه شامل اثاثیه منزل،طلاجات،گوشی موبایل ،وجه نقد و ... مردم و شهروندان کشف و به مالباختگان تحویل شد .

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه تحقیقات پلیس برای کشف سایر سرقت های احتمالی از سارقان دستگیر شده ادامه دارد، خاطر نشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت های به عنف و مسلحانه با حداکثر توان ادامه خواهد داد و با مجرمان برخورد قاطع و سخت خواهد داشت.صدا وسیما 

 

کپی