اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

عصبانیت مورینیو از دله الی؛ بازیکن نباید برای تیم مشکل ایجاد کند

عصبانیت مورینیو از دله الی؛ بازیکن نباید برای تیم مشکل ایجاد کند

سرمربی تاتنهام با وجود برتری برابر استوک سیتی از عملکرد دله الی انتقاد کرد.

در ادامه دیدارهای جام اتحادیه انگلیس یک دیدار برگزار شد که در آن تاتنهام در خانه تیم دسته اولی استوک سیتی به میدان رفت و با نتیجه ۳ بر یک به برتری رسید.

ژوزه مورینیو ، سرمربی تاتنهام در مورد پیروزی ۳-۱ برابر استوک سیتی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ انگلیس و همچنی عملکرد دله آلی به صحبت پرداخت و گفت: به نظر من ، بازیکن در چنین موقعیتی باید برای تیمش موقعیت ایجاد کند ، نه مشکل. آنها ما را در یک ضد حمله گرفتار کردند، بنابراین من واقعاً عصبانی شدم. در نیمه اول خوب کار کردیم. حریف تمام وقت بدون توپ بازی می کرد و هیچ شوتی سمت دروازه ما نداشت حتی یک کرنر هم به دست نیاوردند. اما روی یک اشتباه گل خوردیم ولی خوشبختانه توانستیم دو گل دیگر به ثمر برسانیم.

او در ادامه صحبت های خود گفت: دو مسابقه دشوار پیش رو داریم. بازی با هر یک از تیم های باقی مانده مشکل خواهد بود. ما در نیمه نهایی هستیم و خواهیم جنگید. بازی با برنتفورد که انگیزه زیادی دارد دشوار خواهد بود و در صورت برتری به فینال می رسیم که این دیدار نیز بسیار مهم است.

در دیگر دیدار این مرحله منچستریونایتد برابر منچسترسیتی دیدار خواهد کرد تا تکلیف یک پای دیگر فینال جام اتحادیه نیز مشخص شود./ایسنا

کپی