اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

پیروزى پرگل تیم نوجوانان فوتبال ایران برابر تاجیکستان

پیروزى پرگل تیم نوجوانان فوتبال ایران برابر تاجیکستان

تیم فوتبال نوجوانان ایران در نخستین بازى تدارکاتى‌اش در تاجیکستان مقابل تیم نوجوانان این کشور پیروز شد.

شاگردان حسین عبدى در تیم فوتبال نوجوانان ایران در اولین بازى اردوى تاشکند از ظهر امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه اصلى شهر دوشنبه مقابل تاجیکستان قرار گرفتند و در 20 دقیقه ابتدایى نیمه نخست با دو گل از حریف خود پیش افتادند.

امیر ابراهیم‌زاده در دقیقه ١٣ توپ برگشتى را با ضربه سر وارد دروازه کرد تا ایران را به اولین گل بازى برساند. هفت دقیقه بعد على اکبر رنجبر با یک ضربه دقیق از گوشه محوطه جریمه براى دومین بار دروازه میزبان را گشود.

صالحى دروازه‌بان ایران در دقیقه ٢٣ به دلیل خطاى بیرون محوطه جریمه با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد تا ایران 70 دقیقه 10 نفره مقابل حریف بازى کند.

نیمه نخست مسابقه با پیروزى 2 بر صفر نوجوانان ایران به پایان رسید.

تاجیکستان در آغاز نیمه دوم و در دقیقه ٥٥ با ضربه سلیمشوف کبیر موفق به جبران یکى از گل‌هاى خورده شد، اما در ادامه بازیکنان ایران باز هم توانستند با استفاده مناسب از موقعیت ها‌به گل هاى بیشترى برسند.

دقیقه 75 محمدرضا کوشکى با یک شلیک تماشایى از پشت محوطه جریمه گل سوم را به ثمر رساند و در دقیقه ٨٣ یادگار رستمى با عبور از سه بازیکن در موقعیت تک به تک براى چهارمین بار دروازه تاجیکستان را گشود تا یاران حسین عبدى با نتیجه قاطع چهار بر یک در این بازى پیروز شوند.

روز پنج شنبه تیم ملى جوانان ایران برابر تاجیکستان قرار می‌گیرد./ سایت رسمى فدراسیون فوتبال

کپی