اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

تجلیل صندوق حمایت از سه پیشکسوت ورزش کشور

تجلیل صندوق حمایت از سه پیشکسوت ورزش کشور

صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان از سه اسطوره ورزش کشور را در رشته‌های تنیس روی میز، فوتبال و کشتی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی تجلیل کرد.

به گزارش ایرنا، ظهر امروز (سه‌شنبه دوم دی‌ماه) مراسم تجلیل از امیر احتشام‌زاده، حمید جاسمیان و محمد ابراهیم سیف‌پور اسطوره های بزرگ ورزش ایران به ترتیب در رشته‌های تنیس روی میز، فوتبال و کشتی با حضور سیدمصطفی ابطحی مدیرعامل صندوق حمایت و جمعی زیادی از پیشکسوتان نام آور، روسای دو فدراسیون فوتبال و تنیس روی میز و همچنین نماینده فدراسیون پزشکی ورزشی با رعایت کامل موازین بهداشتی در هتل ورزش برگزار شد.

مدیرعامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان در این مراسم با ابراز خرسندی از برگزاری مجدد مراسم‌ تجلیل از پیشکسوتان و قهرمانان صندوق حمایت که با رعایت کامل موازین بهداشتی انجام شد، اظهار داشت: پیشکسوتان، نام آوران ورزش و بزرگان عرصه جهانی و در واقع هویت سازان ورزش امروز مملکت هستند.

در این مراسم که بدون حضور رسانه‌های مکتوب برگزار شد، بزرگانی چون حسین کلانی، محمد نصیری، محمدرضا طالقانی، بیژن ذوالفقارنسب، حسن روشن، اکبر کارگرجم، بهرام مشتاقی، علی اکبرحیدری، اکبر جیرسرایی، منصور رشیدی، باقر سپه سالاری، مجید احتشام زاده، محمود خوردبین، محسن اسلامی، همایون اردلان و سیدقاسم موسوی حضور داشتند./ ایرنا

کپی