اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

انهدام باند سارقان ساختمان های نیمه کاره در "کاشان"

انهدام باند سارقان ساختمان های نیمه کاره در "کاشان"

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: اعضای باندی 3 نفره که در زمینه سرقت اموال از منازل نیمه ساز فعالیت می کردند طی عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی دستگیر و به 61 فقره سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ " حسین بساطی " اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال از منازل نیمه ساز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در بررسی های صورت گرفته مشخص شد این سرقت ها توسط یک باند 3 نفره صورت می گیرد افزود: کارآگاهان پس از تجزیه و تحلیل سرقت های انجام شده و با انجام یک سری اقدامات علمی و  تخصصی سرانجام موفق شدند هویت  یکی از سارقان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی طی یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: متهم که در ابتدا منکر هر گونه جرمی بود در مواجه با مدارک و مستندات ارائه شده لب به اعتراف باز کرد و به ارتکاب 60 فقره سرقت اموال از منازل نیمه ساز  شهروندان  و یک فقره سرقت طلاجات  با همدستی 2 نفر دیگر اقرار کرد .

سرهنگ بساطی تصریح کرد: با راهنمایی های متهم،  بلافاصله اکیپی ویژه ای از ماموران در این خصوص تشکیل و همدستان وی نیز در یک عملیات ضربتی  دستگیر و با اعترافات صریح آنها، همگی برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان در خاتمه گفت: جدیت و مشارکت شهروندان در تامین امنیت، نقش بسزایی در امنیت پایدار خواهد داشت و به همین خاطر از شهروندان می خواهیم به محض مشاهده و آگاهی از حضور افراد مشکوک در اماکن خصوصی و نیمه کاره ، مراتب را سریعا از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.#.#پلیس

کپی