اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

مددی: حجازی زیر بار حرف زور نمی‌رفت/ شایعه اختلاف من و خلیل زاده صحت ندارد

مددی: حجازی زیر بار حرف زور نمی‌رفت/ شایعه اختلاف من و خلیل زاده صحت ندارد

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: بارزترین ویژگی ناصر حجازی این بود که زیر بار حرف زور نمی‌رفت.

احمد مددی در حاشیه مراسم جایزه ناصر حجازی اظهار کرد: ناصر حجازی و منصور پورحیدری اسطوره‌های تکرار نشدنی باشگاه استقلال هستند و ما هم باید منش، روش و رفتار خودمان را با این دو اسطور منطبق کنیم. بارزترین ویژگی حجازی این است که مردی تکرارنشدنی بود و زیر بار حرف زور نمی‌رفت. او در بیان اظهار نظرهایش رک بود و بر آن چیزی که درست و حق بود، تاکید می‌کرد. از این جهت این منش ناصر حجازی باید مورد توجه قرار بگیرد و همه هواداران بزرگ و فهیم استقلال باید این شماره یک بودن حجازی را الگو قرار دهند.

او ادامه داد: بازی‌های او را در قالب ویدیو دیده‌ام و سیوهای دیدنی از خود به نمایش می‌گذاشت و واکنش‌هایش در ذهن هواداران استقلال است. من هنوز در تعجبم که حجازی چطور دروازه بان شماره دو آسیا شد و شاید نفوذ سعودی‌ها در آسیا باعث شد تا محمد الدعایه دروازبان اول و حجازی دروازبان دوم شود. از نظر من و همه هواداران استقلال او دروازبان شماره یک ایران و آسیا است.

مدیرعامل استقلال درباره جلسه امروز مدیران استقلال گفت: جلسه خوبی بود و تصمیمات خیلی خوبی گرفته شد. صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه تلاش چندین ماهه باشگاه است و ما تمام اسناد را فرستادیم و امیدواریم طی چند روز آینده این مجوز حرفه‌ای به صورت پایان یافته به ما اعلام شود.‌

او در خصوص بندهای تصویب شده‌ای که منجر به انتخابش به عنوان مدیرعامل باشگاه شد، گفت: ما طبق اساسنامه باشگاه حرکت می‌کنیم و کارم را انجام می‌دهم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره شایعاتی در ارتباط با اختلاف او و خلیل زاده عنوان کرد: این مساله کاملا نادرست است.

او در رابطه با فرشید اسماعیلی گفت: فردا جلسه انضباطی او با حضور اعضای کمیته انضباطی در محل باشگاه برگزار می‌شود و او دفاعیاتش را ارائه می‌دهد و رای انضباطی اعلام می‌شود. فرشید اسماعیلی مثل پسر من می‌ماند اما او یک رفتار انضباطی از خودش نشان داده است و در هر خانواده‌ای رفتار انضباطی باید بررسی شود.

مددی اضافه کرد: من فقط خواهشم از هواداران این است که صبور باشند و ان‌شاالله شرایط تیم بهتر می‌شود. بحث‌های فنی را باید از سرمربی بپرسید اما آن چیزی که مشخص است نتایجی که فکری تا این لحظه گرفته است نتایج بدی نبوده است و هواداران باید صبوری کنند.

بیشتر بخوانید:

فکری: بعد از گل گهر به دربی فکر می کنیم/ از وضعیت اسماعیلی خبر ندارم

کپی